۱۱ مورد از بهترین لباسهای بتمن در کمیکها

عدهای هنوز و ۲۵ سال بعداز نمایش بتمنی ول کیلمر معتقدند او در اقتباسهای مدرنتری که از مرد خفاشی در دست است و در فیلمهای مؤخرتر ساخته شده درباره وی ضعیفترین فرد احراز کننده این مسئولیت بوده است، اما آمار میگویند «بتمن برای همیشه» با بازی وی و محصول ۱۹۹۵ بیشتر از «بتمن باز میگردد» مایکل کیتون که سه سال پیشتر عرضه شده بود، فروخت و آنچه سبب شد حضور او در این نقش کوتاه مدت و منحصر به همین فیلم باشد، رفتار تند و تکبرآمیز و برخوردهای شدید و مکرر وی با جوئل شوماخر کارگردان منتخب تیم برتون برای اداره این پروژه بود. شنل بتمن یکی از بهترین اقلام این لباس می باشد که به دلیل آویزان شدن از بخش پشتی فرد زیبایی منحصر به فردی داشته و سبب جلب اعتماد به نفس فرد خواهد شد.

لباس بتمن با نقاب

هرچه بود، پس از اتمام دوران بتمنی ویلسون، وضع او تیره و به آرامی فراموش شد. داستان فیلم کمی معمولی است، با این حال باز هم یکی از بهترینهای فیلمسازی به شمار میرود: صحنهای که بمبها در شهر گاتم Gotham منفجر میشوند، بهیادماندنیتر و ترسناکتر از هر چیزی در این مجموعه به شمار میروند. کریستوفر نولان هم در سه گانه خود از این کمیک الهام گرفته است. قسمت بعدی به نام شوالیه تاریکی برمیخیزد آخرین قسمت از سهگانهٔ کریستوفر نولان در ۲۰ ژوئیه ۲۰۱۲ به روی پرده سینماها رفت. همانطور که هر کارتونی میکوشد در درجه اول مفرح و اسبابسرگرمی و خنده باشد، «لگو» هم در همین راه قدم برداشت و، چون یک سال بعداز قسمت سوم (وآخر) تریلوژی بتمنی کریستوفر نولان اکران شد، صدای بم و پرخش کریستین بیل را به سخره گرفت و با اینکه سه سال بعد غوغای اولین حضور بنافلک در قالب مرد خفاشی و در رویارویی با سوپرمن در فیلم «طلوع عدالت» شکل گرفت، اما ویل آرنت کاری کرد که مغلوب صرف افلک و بازنده مطلق بازی جذب تماشاگران نباشد و چنان عمل کند که زیر سایه بلند افلک محو نشود، البته بتمن خلق شده در «لگو» که بعداً در «لگو ۲» هم ارائه و بواقع در یک فیلم اختصاصی و متمرکز بر همین کاراکتر نیز تکرار شد، در درجه اول موجودی خندهدار و سرشار از تفنن و مردی کوچک و مکعب مانند است که حتی بچههای کوچک نیز از او هراسیندارند، با هنر آرنت همین بتمن کوچک و عروسکوار تبدیل به موجودی شد که هواداران کمسن و سالتر مرد خفاشی دل به وی بستند و جملات او تبدیل به تکیهکلامهایی شدکه برخیشان به سنن بتمن پیوند خورده است.

وست پس از سالها فراموش شدن در اوایل دهه ۱۹۹۰ در قسمت اول سریالی تلویزیونی بهنام «نمای خوب» نقش مردی را بازی کرد که شرایط تبدیل شدن به یک هنرپیشه مطرح آثار اکشن تلویزیونی را دارد، اما از آن استفاده درستی نمیکند، ولی بدتر از آن و بهترین فرصت از دست رفته آدام وست در سال ۱۹۷۱ بود که پس از تردیدهای اولیه شون کانری در خصوص پذیرش مجدد نقش جیمزباند، سازندگان «الماسها ابدیاند» پیشنهاد بازی در این نقش بسیار مهم را به وست دادند و او با این توضیح و استدلال عجیب که این نقش را به سبب بریتانیایی بودن «باند» (طبق قصههای آن) باید حتماً یک انگلیسی بازی کند، از پذیرفتن آن سرباز زد.

بتمن: وقتی آن نور به سمت آسمان میتابد، هدف تنها برقراری لباس خواب بتمن ارتباط نیست. کارگردانی فیلم بتمن برای هر فیلمسازی یک شغل رویایی به نظر میرسد، اما وقتی ریوز برای اولین بار این پیشنهاد را دریافت کرد، سعی کرد کمپانی برادران وارنر را از استخدام خودش منصرف کند. کارگردانی فیلم بتمن برای هر فیلمسازی یک شغل رویایی به نظر میرسد، اما زمانی ریوز برای اولی بار این توصیه را دریافت کرد، سعی کرد شرکت برادران وارنر را از استخدام خودش منصرف کند.

لباس قهرمانان بتمن فیلم دوم شوماخر، با این که در گیشه موفق بود، اما بینندگان و منتقدان از کیفیت آن راضی نبودند و همین مسئله باعث شد تا وارنر برنامههای خود برای ساخت دنبالهٔ این فیلم را لغو کند و پروژه بتمن را موقتاً کنار بگذارد. پساز اکران فیلم نخست برتون پیرامون بتمن، اکثر نظرها و نقدهای کارشناسان درباره عملکرد کیتون مثبت بود و واریهتی نوشت که وی بهخوبی توانسته است تضادهای درونی مرد خفاشی را که مهمترین مشخصه اوست، به نمایش بگذارد و این چنین بود که ایفای این نقش برای فیلم دوم برتون پیرامون بتمن نیز باز به کیتون سپرده شد و این فیلم که در سال ۱۹۹۲ با عنوان «بتمن باز میگردد» به نمایش درآمد، اگر چه توسط جوئل شوماخر فقید کارگردانی شد، اما ادامهدهنده خط فکری و طرز نگرش ویژه برتون به کاراکتر بتمن و اقدامات و روحیات وی بود، برای فیلمهای سوم و چهارم بتمنی تیم برتون که باز کارگردانان دیگری بجز وی منجمله شوماخر کارهای اجرایی و وظایف کارگردانی را برعهده داشتند، از ول کیلمر و جورج کلونی برای پوشیدن لباس تیره و هشداردهنده فلزی مرد خفاشی استفاده شد.

لباسهایی که کیفیت مناسبی ندارند با یکبار شستشو طرح آنها پاک میشود و کودک ذوق خود را برای پوشیدن لباس از دست میدهد. همچنین برای فروش این لباس برای ساکنین تهران نیز اگر امکان مراجعه حضوری را به آدرس فروشگاه نداشتند و از طرفی نیز می خواستند که سریعتر از حالت پستی این محصول به دستشان برسد میتوانند از طریق ارسال به صورت پیک در کمتر از چند ساعت محصولشان را دریافت کنند. با این حال، با توجه به اینکه هیچ یک از فیلمهای قبلی به این جنبه از شخصیت نمیپردازند، آسان میتوان مرتکب این اشتباه شد. خرید لباس های معتبر بتمن از فروشگاه اینترنتی ما باعث محبوبیت بیشتر مردم شده است زیرا اصالت و کیفیت محصول موارد مهمی است که خریدار به آن توجه می کند. فیلم بتمن و رابین، از بسیاری جهات دست کم گرفته شده و البته بعد از انتشار و تا امروز، نقدهای زیادی به سوی آن روانه شده است.

شروعکننده این تم سیاه و تبیین بتمن به عنوان عامل نجاتی که ابتدا به رستگاری ماهیت خویش و تعیین تکلیف خود در جامعه لجامگسیخته غرب میاندیشد، تیم برتون با تریلوژی بتمنی خود در اواخر دهه ۱۹۸۰ و نیمه اول دهه ۱۹۹۰ بود و او حتی برق شفافیت را از لباسهای فلزی این قهرمان تنها و پناه گرفته در زیرزمین منزل اشرافی خود در شهر نیویورک گرفت و این لباسها را تیره و کدر کرد تا از سروپای مرد خفاشی حالات و احساسهای مردی ببارد که بیننده نمیتواند فرق چندانی بین او و دشمنان معروف وی یعنی جوکر، پنگوئن و هارلی کویین بگذارد.

لباس بچه گانه طرح بتمن

طبیعی هست که خیال کنیم بمب منفجر میشود و دادستان هم میمیرد. اما برای پتینسون، صدای بتمن او به اندازه صدای کریستین بیل طبیعی نبود. درست همانطور که هیث لجر با اجرای شگفتانگیزش در شوالیه تاریکی تصویری یگانه از جوکر ارائه داد، با استفاده از یک گریم عالی، کالین فارل پنگوئن را به عنوان یک گانگستر در دنیای واقعی به تصویر میکشد؛ و بله بسیار وحشتناک به نظر میرسد. نام اصلیش ادوارد انیگماست و بازی های معمایی او برای بتمن به عنوان یک کارآگاه زبردست رنگ و بوی کارآگاهی بیشتری به داستان های وی می دهد. جستجوی آدم کش پیچیده خیس از آن چیزی می شود که در ابتدا به حیث می رسد، پس از آنکه روح و جاری شکنجه شده ی کارآگاه ماجرا در مقابل او مورد استعمال قرار می گیرد. روزی که پتینسون مجبور بود یک مونولوگ طولانی پر احساس را اجرا کند، خوب از پس کار برنمیآمد.

لباس بتمن فروشی

وین تمرینات بدنی و فکری ویژهای را پشت سر گذاشت و با لباسی ایده گرفته از خفاش، همچنین به مبارزه با جنایتکاران میپردازد. این لباس عالیه ولی در رتبه قرار داره چون واقعا ما نمیتونیم فلش رو که همیشه با رنگ قرمز دیده ایم، در لباسی آبی تحمل کنیم! اما نمیتونیم این لباس رو یک لباس جدید حساب کنیم. لباس بتمن در فیلم شوالیه تاریکی به حدی از کمال رسیده بود که برای فیلم سوم اصلا تغییر داده نشد. ولی تریلر دوم همین احساس را به مخاطب میدهد که بروس وین در حالا بیتوجهی به کارهای ریدلر بوده است. جیسون مجبور شد اهمیت دیک و مجموعه مبارزه کند ولی سرنوشت نیز مبارزه را ناکامی و هم زمان خویش را برای عمل در قالب بتمن. ناگفته نماند که زوج هنری فیل لورد و کریس میلر نویسندگان و کارگردانان نسخههای دو گانه «لگو» هم بهاندازه آرنت در خلق این فضا دست داشتند، اما به قول آن شعار ماندگار مجامع هنری و رایج در هالیوود، فقط صدا است که میماند!

چیزهای زیادی درباره این فیلم وجود دارد، اینکه مثلا ریوز یک سهگانه میخواهد و برادران وارنر در تلاش است تا این جهان داستانی را گسترش دهد. فقط یک نفر در جمع ۹ نفره مورد بحث سهبار در نقش بتمن ظاهر شده و او همانا کریستین بیل است که در سهگانه بتمنی کریستوفر نولان در این قالب سخت فرو رفت و چنان تصویر منفی، اما طبق اصول و واقعیای از مرد خفاشی ارائه داد که به اعتقاد خیلیها بهترین ایفاگر این نقش بوده است. به این ترتیب، ان کسی خواهد بود که توانسته نقش دو نفر از مهمترین شخصیتهای مونث دنیای کمیکها را به تصویر بکشد.

در این فیلم بهخوبی نشان داده میشود که هم قهرمانان و هم شخصیتهای بد میتوانند درگیر تاریکیهای وجود شوند. «بتمن و رابین» هم یک شکست تجاری در گیشهها بود و هم منتقدان را دلسرد کرد، زیرا اصول جاری و محبوب آثار بتمن در آن چندان رعایت نشد و کلونی اصولاً بازیگری نبود که بتواند آن خواستهها و فضا را بهشکل لازم تأمین و ارائه کند. البته در هنگام تحویل گرفتن لباس اگر از جنس یا سایز آن راضی نبودید آن را پس بدهید.

بتمن طی یک ده سال اخیر به واسطه فیلمهای متفاوتی از جمله Batman v Superman: Dawn of Justice یا Zack Snyder’s Justice League در مرکز توجهها قرار گرفت البته در طول همین مدت هیچ فیلم اختصاصیای اخذ نکرد. طرح اصلی این لباس در طول سالهای قبل تقریبا ثابت مانده است و در صورت تغییرات جزئی باز هم به سوی طرح اصلی خود بازگشته است. وی بعداز کارهای بتمنیاش بهمدت ۲۰ سال در فیلمهای سینمایی و تلویزیونی هم ایفای نقش کرد و در سال ۱۹۷۱ درگذشت. جهت تهیه این اسباب بازی های مرد عنکبوتی ایفای نقش تنها کافی است تا با توجه به سایز کودک خود محصول مورد نظرتان را انتخاب کرده و در کمتر از چند دقیقه سفارش خود را به صورت آنلاین در سایت ما ثبت نمایید. اما همیشه توصیه ما به والدین هنگام خرید لباس شخصیت های کارتونی این است که حتماً از فروشگاه های معتبر اقدام به تهیه و سفارش این محصولات نمایند چراکه لباس بتمن فروش بالایی داشته و از همین رو این امر باعث سوء استفاده از تقاضای مشتریان شده است و شاهد هستیم که لباسهایی با کیفیت بسیار پایین که ارزش یکبار پوشیدن هم را ندارند در سایت های متفرقه در حال توزیع است.

لباس بتمن ارخام سیتی یکی از معروف ترین انواع این لباس می باشد و دلیل محبوبیت آن را می توان طرح و نقش زیبای آن دانست. بتمن در شهر خیالی گاتهام سیتی به فعالیت میپردازد و در مبارزهاش با جرم و جنایت افرادی او را یاری میکنند عبارتند از: رابین، راهنمایش آلفرد پنیورث، کمیسر جیمز گوردون، بتگرل و گاهی اوقات زن گربهای. در خلاصه داستان این انیمیشن فانتزی ابرقهرمانی آمده است؛ شهر گاتهام در دوران ملکه ویکتوریا (دوران ویکتوریایی) در وضعیت بسیار عجیبی به سر می برد و جنایت های بسیار زیادی توسط افراد مختلف در این شهر انجام می شود. یکی از چیزهایی که فرنچایز بتمن نسبت به دنیای سینمایی مارول یا هر فیلم و سریال ابرقهرمانی دیگر بیشتر دارد، شخصیتهای شرور هولناک آن است. فن و فنون مختلفی را بلد است و در حقیقت قدرت ابرقهرمانی خاصی ندارد ولی مهارت های بسیار گوناگونی در زمینه تیراندازی هم دارد.

وقتی این بازیگر معروف عهدهدار نقش مرد خفاشی برای فیلم ترکیبی «بتمن مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» شد، خیلیها نگران شدند، زیرا وی بهرغم کارگردانی فیلمهای خوب و جنایی «شهر» و «Gone, لباس بتمن ایرانی Baby Gone» در برخی فیلمهای تجاریاش مانند «Gigli» و «دختر جرسی» شکستهای گیشهای شدیدی را متحمل شده بود و این نکته که وی در «Daredevil» تنها تجربه کمیک استریپی قبلیاش به سال ۲۰۰۳ کارنامه مردودی نگرفته بود، نیز از نظرها دور ماند. وقتی کودک میبیند که این موضوع برایتان بیمعنی نیست، بهتر با شما ارتباط برقرار میکند و شاید بتواند دلایلش را بیان کند.

لباس بتمن کودک

فیلمها اغلب پیش از اکران گسترده، برای جمعیتی آزمایشی نمایش داده میشوند تا سازندگان ببینند که فیلم، چه بازخوردی در گروه مخاطبان دارد و تماشاگران، چه چیزهایی از فیلم درک میکنند و چه برداشت و نظراتی دارند. با این حال اصلا لازم نبود کارگردان نگران این مرحله باشد، زیرا مخاطبان آزمایشی بیش از حد از دیدن بتمن در قالب «بزرگترین کارآگاه جهان» هیجانزده شده بودند. به گفته ریوز، کارگردان بتمن، او از این مرحله وحشت داشت، زیرا نگران بود که مخاطبان نسبت به داستان پیچیده پلیسی بازخورد خوبی ندهند و به نظرشان خیلی طولانی بیاید. حالا سری به بدجنس های این جامعه بتمنیزاسیون!

لباس بتمن بچه گانه واقعی