گروه تولیدی شستی و پنل آسانسور اطلس کارنو صفحه اصلي

که هر کدام دارای ویژگی ها و کاربرد مختلفی بوده و استفاده از برخی از آن ها در داخل کابین نیز الزامی می باشد. چرا که عملا مهم ترین رابط بیم آسانسور و مسافران می باشد. آسانسور ها به عنوان وسايلي براي جابجايي شناخته مي شوند.

درب اتوماتیک آسانسور کابین عرض Eighty دو لته طراحان سیستم

نمایشگر این شستی کابین آسانسور از نوع سون سگمنت می باشد . مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت ) به صورت تک کلید و یا دو کلید کنار هم و کالکتیو سلکتیو را دارد. شستی های احضار وظیفه فرمان دهی آسانسور جهت حرکت کابین به بالا و پایین را دارد .که در داخل کابین و در داخل طبقات کنار درب آسانسور نصب می گردد. شستی ها علاوه بر زیبایی در فریم و رنگ های متنوع و اشکال مختلف نمایش جهت و مطابق با هر سلیقه ای قابل ارائه می باشد. و به طور مثال بدنه شستی ها می توانند از جنس استیل برنز و آلومینیوم و سایر موارد طراحی شوند. قدیمی و فرسوده در اصفهان به سبب استقبال و همراهی شما با محصولات و خدمات…

پنل های قدی کابین

گروه تولیدی شستی و پنل آسانسور اطلس کارنو صفحه اصلي

با فشردن شاسي نمايشگر آن روشن شده و با رها کردن شاسي (در صورت آزاد بودن خط سيگنال) نمايشگر خاموش ميشود. ‏معمولا از تکت سوييچTact Switch ‏ ياميکروسوييچ بعنوان عنصر قطع و وصل الکتريکي در شاسي استفاده ميشود. حداکثر ولتاژ کاراين سوييچها معمولا حدود ۳۰vnC ‏و حداکثرجريان مجاز حدود ۵۰mA‏ مي باشد.طول عمر مکانيکي و الکتريکي ‏سوييچها معمولا بين ۰۰۰/۱۰۰ تا ۰۰۰/۵۰۰ ‏بار عملکرد مي باشد. تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به آسانسور راوی می باشد. تککلید و یا دو کلید کنار هم و کلکتیو سلکتیو را دارد. کد تایید 4 رقمی ارسال شده به شماره همراه زیر را وارد نمایید.

ما در خانواده پنتا معتقدیم که کیفیت یک شعار نیست، گروه متالیفت بلکه فرهنگ ماست. این مجموعه عضو رسمی انجمن صنفی تولیدکنندگان قطعات آسانسور و پله‌برقی ایران و عضو رسمی اتحادیه کشوری آسانسور و پله‌برقی می باشد. همان طور که می دانید، انتخاب قطعات و شاسی های با کیفیت از الزامات یک آسانسور استاندارد است. فیس پلیت ها نیز یکی از همین بخش ها هستند که باید مناسب و با کیفیت باشند. این انتخاب باید متناسب با نوع آسانسور و سایر تجهیزات به کار رفته در آن انجام شود. چرا که در غیر اینصورت نمی تواند کارایی لازم را داشته باشد.

  • در واقع تفاوت عمده این دو شستی این است که پنل هایی که داخل کابین آسانسور تعبیه شده امکانات بیشتری برای آنها در نظر گرفته شده، اما در شستی که کنار درب کابین است برای احضار آسانسور به طبقه مد نظر است.
  • این ویژگی جزو اولین و مهم ترین تفاوت در انواع این محصول به حساب می آید.
  • از این مدل شستی ها در مکان های خاص استفاده می شود و مزیتی که دارد این است که مصرف انرژی کمتری دارد چون هرکسی سوار آسانسور نمی شود و تحرک آسانسور کم است و استهلاک آسانسور نیز در دراز مدت کمتر خواهد بود.
  • با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد.
تعویض قطعات آسانسور های قدیمی تعویض و بروزرسانی شستی کابین و طبقه پنل و دکوراسیون داخلی کابین – استیل درب های اتوماتیک . تعویض سنگ و آینه کابین شستی های شماره تلفن همراه مربوطه تماس بگیرید. شستی کابین آسانسور 5 توقف طرح آوکس با بدنه استیل میرور نقره ای با یک طراحی منحصر به فرد و زیبا .

شاسی آسانسور کارالیفت کد1314 | پنل کابین آسانسور