چگونگی ساخت اکانت گوگل ادز ؟

درست است که شروع تمامی این روندها میتواند کمی دلهرهآور باشد، اما اگر شما موفق شوید که این کار را به روش درست انجام دهید گوگل ادز میتواند تجارت شما را کاملاً متحول کند. انجام تمامی این مراحل باعث میشود تا هنگامی که خریداران کلمات مرتبط را سرچ میکنند، سایت شما بهعنوان یکی از حوزههای کاری مرتبط برای آنها پدیدار میشود. پس قبل از ورود به این سیستم تبلیغاتی، مهارتهای لازم را کسب کنید یا این کار را به یک متخصص بسپارید.

در این سیستم قدرتمند، وقتی مشتری کلمه کلیدی موردنظر خود را در گوگل جستوجو میکند، با تبلیغات شما روبرو خواهد شد و میتواند با یک کلیک بر روی آن، وارد سایت فروشنده شود. میتوانید کلمات را دستی وارد کنید یا یک فایل متنی csv آپلود نمایید. برای مثال، شما میتوانید لیست مخاطبی از کاربرانی تهیه کنید که سبد خرید خود را از محصولات وبسایت شما پر کردهاند اما مراحل خرید را تکمیل نکردهاند و سبد خود را رها کردهاند. متأسفانه به دلیل تحریم کشور ایران در لیست انتخاب location قرار ندارد و باید در این بخش کشور را در حالت All countries and territories قرار دهید.

تبلیغات گوگل ادز چیست

درست است که داشتن استراتژی سئو همیشه یک ایده عالی برای سایت و تجارت شما محسوب میگردد، اما انجام این کار بسیار زمانبر میباشد. 1. داشتن حساب بانکی معتبر خارج از کشور تا وقتی گوگل ادز برای تایید اطلاعات پرداخت، از شما مدارک مربوطه را خواست، قادر به ارائه باشید. شما میتوانید یک کمپین خرید از طریق Google Merchant Center اجرا کنید، جایی که اطلاعات خاصی از محصول را وارد میکنید و گوگل از آنها برای ایجاد تبلیغات خرید شما استفاده میکند.

درامد از گوگل ادز

هم در این لیست وجود دارند. همانطور که مشاهده می کنید نمره کیفیت در این جا نیز نقش تعیین کننده ای دارد. از آنجایی که در ساختار جدید گوگل، ساخت اولین کمپین گوگل ادز و اولین متن تبلیغاتی از هم جدا نیستند، ساختن متن تبلیغاتی را نیز در همین مطلب ارائه دادیم. تبلیغات گسترش یافته با شماره تلفن (Call Extensions)، به شما امکان میدهد شماره تلفن خود را در آگهی قرار دهید، تا کاربران یک راه اضافی و فوری برای دسترسی به شما داشته باشند. اگر میخواهید تبلیغ در گوگل ادز شما مشتریان واجد شرایط تولید کند، این منابع اضافی را بررسی کنید و هنگام راهاندازی کمپین گوگل ادز خود، از آنها به عنوان راهنمایی استفاده کنید. در حالی که مبلغ پیشنهادی شما به بودجه و اهداف شما بستگی دارد، چند استراتژی و تنظیمات پیشنهادی وجود دارند که باید هنگام راهاندازی کمپین تبلیغات کلیکی خود از آنها آگاه باشید.

در ضمن اگر قبلاً چند کلیک روی تبلیغ شما انجام می شد و به یکباره میزان این کلیک به چند ده تا برسد، حتماً باید موضوع را بررسی کنید شاید یک نفر که با شما دشمنی دارد این کار را عمدا می کند تا شما را دچار دردسر کند. اگر خواستید هدلاینهای بیشتری بنویسید روی Add New Headline کلیک کنید. البته تا وقتی که این مشکل برطرف شود، شما میتوانید نمایش تبلیغ روی دستگاه موبایل را ببندید. ساخت اکانت در ادوردز کار بسیار راحتی است و اگر شما از قبل در گوگل حسابی داشته باشید، میتوانید با استفاده از همان، اکانت گوگل ادوردز بسازید. کلماتی که ما با توجه به تجربه شخصی، به کمک ابزارهای تحلیل کلمات کلیدی و گاهی مشاوره با آنهایی که در این کار مهارت دارند، انتخاب می کنیم و حاضریم به ازای نمایش این عبارات کلیدی در گوگل هزینه کنیم. به همین دلیل، به آن پرداخت در ازای کلیک میگویند.

درنتیجه، درازای تمامی تلاشهایی که در این راستا انجام دادید، چیزی سایت اصلی گوگل ادز دریافت نخواهید کرد. سایر سیستمهای تبلیغاتی مانند facebook Ads و سایر سیستمهای عامل مبتنی بر PPC مطمئناً می توانند نیازهای شما در این راستا را برآورده کنند. این موضوع فقط به گوگل ادز خلاصه نمیشود، بلکه در همه سیستمهای تبلیغاتی که شما بخواهید استفاده کنید، باید تخصص کافی داشته باشید. ممکن است شما نیز مانند بسیاری از صاحبان مشاغل دیگر از اجرایی کردن ایده تبلیغاتتان در گوگل دلهره و وحشت داشته باشید. همانطور که در روش ساده هم اشاره کردیم، در روش پیشرفته نیز یک پیش نمایش برای تبلیغ در حال ساخت وجود دارد که باعث می شود کار طراحی راحت تر شود. به کمک ادوردز محاسبه نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بسیار ساده تر و راحت تر خواهد بود اما این موضوع در سئو بسیار دشوار است زیرا فاکتورهای زیادی در سئو دخیل هستند و نمی توان به سادگی بازگشت سرمایه را محاسبه کرد.

سایت اصلی گوگل ادز

وارد گوگل ادز شوید. با استفاده از این ویژگی گوگل ادز، میتوانید زودتر از تمامی رقیبان خود برای فروش اقدام کنید و از آنها پیشی بگیرید. این گزینه تمامی داده­های مخاطبان سایت را جمع­آوری می­کند. شما نمی توانید موقعیت تبلیغ خود را بدون بررسی رتبه تبلیغ خود بهبود بخشید و نمی توانید رتبه تبلیغ خود را بدون درک امتیاز کیفیت تان ارتقا دهید. و در همان روز می توانید مشتریانی که جذب ان شده اند را مشاهده کنید. شما نیز می توانید به راحتی و با کمک یک متخصص ، کمپین تبلیغات کلیکی را برای وب سایت خودتان برنامه ریزی و اجرا کنید. در همین حین، جنبه منفی این کار را نیز باید در نظر بگیرید. در مورد سوشیال سیگنال بیشتر بدانید.

نحوه کار با گوگل ادز

درنتیجه، فروش شما روزبهروز افزایش مییابد و شما به کل دنیا معرفی میشوید. مشتریان تنها با وارد کردن کلمه کلیدی، از سراسر دنیا میتوانند تبلیغات شما را مشاهده کنند. هنگامی که مشتریان کلمه کلیدی انتخابی شما را در گوگل وارد کنند، حتماً سایت شما هم در نتایج گوگل برای آنها ظاهر میشود. برای شروع از نکاتی که ما در راهنمای گوگل ادز پوشش دادهایم، استفاده کنید و به یاد داشته باشید که کلمات کلیدی و نحوه ایجاد کمپین و دیگر موارد را به تناوب اصلاح کنید تا به نتیجه مطلوب برسید. بعد از ۱۰ سال مدیریت گوگل ادز ، این روش ها پایه و اساس همه حساب های ما هستند.

دومین قدم برای تبلیغات گوگل چیست و در قدم بعدی باید چهکاری انجام دهیم؟ پیشنهاد می شود آموزش تبلیغات در گوگل مپ را ببینید. تمامی اکانت ها در مجموعه ما به صورت اختصاصی ایجاد می شوند و فقط برای یک کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد و در صورت درخواست کارفرما ساخت اکانت و آنالیز سایت برای انتخاب کلمات کلیدی بهتر و متن های مرتبط تر توسط کارشناسان آموزش دیده مجموعه انجام و مدیریت خواهد شد و یا اکانت در اختیار تیم مارکتینگ کارفرما قرار خواهد گرفت. اگر دوست دارید به عنوان عضوی از گوگل، در این بستر کار کنید و به کسب درآمد از گوگل ادز بپردازید ابتدا باید آموزش ببینید و با تکنیکهای این مسیر آشنا شوید تا بهترین استراتژیها و کمپینهای تبلیغاتی را تدوین کنید؛ به این ترتیب مشتریان کسبوکارهایی که استراتژی تبلیغات گوگل خود را به شما سپردهاند روزبروز بیشتر میشوند و درآمد شما افزایش مییابد.

اگر میزان مصرف اکانت شما در کمتر از یک ماه به threshold برسد، گوگل مبلغ مصرف شده را از حساب شما برداشت کرده و threshold را افزایش میدهد. در این مطلب قصد داریم به استفاده از این سرویس برای تبلیغ اپلیکیشن خود بپردازیم. از انجا که اپلیکیشن های موبایل در کافه بازار و گوگل پلی و یا اپ استور قابل نمایش است. این بدان معنی است که شما پول کمتری برای هدف قرار دادن مشتریان خود در اختیار دارید، اما قطعاً با استفاده از دانش و تجربه این متخصصان در گوگل ادوردز، میتوانید سود بسیار بیشتری به دست آورید. تبلیغات گسترش یافته با لینک وبسایت (Sitelink Extensions)، لینکهای وبسایت شما را افزایش میدهند و میتوانید توضیحات بیشتری را به کاربر ارائه دهید. کدهای UTM بهینهسازی گوگل ادز را آسانتر میکنند، زیرا اطلاعات دقیقی به شما ارائه میدهند. با ردیابی کوکیها، کاربران سراسر وب را دنبال کرده و تبلیغات شما، این کاربران را هدف قرار میدهند.

اما برای راه اندازی یک کمپین موفق در گوگل ادوردز می باست، اشراف کاملی به ویژگی ها و یاید و نباید های گوگل ادوردز داشته باشید. امیدواریم که اطلاعات مفیدی از این صفحه کسب کرده باشید. اگر فهرستی از کلمات آماده کردهاید و میخواهید ارزش و اطلاعات هر کدام را بهدست بیاورید، Get search volume and forecasts مناسب شماست. ادغام گوگل ادز با CRM، این امکان را به شما میدهد تا پیگیری کنید که کدام یک از کمپینهای تبلیغاتی برای به دست آوردن مخاطبان واقعی به شما کمک میکنند. چرا که این پلتفرمها با صرافیهایی در خارج از کشور همکاری میکنند. این نوع تبلیغات، تبلیغات بومی هستند که در یک فید، نوار کناری یا فهرست قرار می گیرند.

هزینه تبلیغات در گوگل ادز

آنها از کلماتی مانند مهارت، سرگرمی، اعتماد به نفس و راحتی در آب استفاده میکنند تا خیال والدین را در مورد ثبت نام کودک در این کلاس شنا راحت کنند و به والدین ثابت کنند که کودکی که در این کلاس شنا شرکت کرده باشد، در انتها میتواند به راحتی شنا کند. طبیعی است که وقتی نام تجاری شما در اولین نتایج گوگل پدیدار گردد، مشتریان هم به سایت شما جذب شده و خرید میکنند. قوانین از قبل در اینگونه برنامهها مشخص شدهاند و شما باید این دستورالعملها و قوانین را شناخته و از آنها پیروی کنید. اگر زبان انگلیسی شما خوب است، پس حتما توافقنامه و قوانین را شخصا بخوانید و هرگز تنبلی نکنید.

درواقع گوگل ادز را میتوان سیستم تبلیغات در گوگل دانست. با توجه به طرح کلی که در نظر گرفته بودیم، نام کمپین اول را “خدمات تولید محتوای وب سایت” قرار دادیم. بهتر است قبل از استفاده از گوگل ادوردز، مهمترین مزایا و معایب این سیستم را بدانید تا بهتر بتوانید از آن استفاده کنید. البته باید توجه داشته باشید که هزینه تبلیغات باتوجه به کسب و کار و میزان رقابت روی آن کلمه متفاوت است. این نوع از آگهی باعث میشود تا افراد بر روی آن کلیک کنند، اما تبدیل این کاربران به مشتریان واقعی در صفحه فرود شما اتفاق میافتد. گوگل ادسنس یکی از ابزارهای جانبی گوگل است که با استفاده از آن می توان کسب درآمد دلاری داشت.

سایت گوگل ادز

درواقع شما نسبت به هزینهای که باید در ازای هر کلمه به گوگل بپردازید، هزینه کمتری پرداخت میکنید. ازاینرو، میتوانید رتبه خود را نسبت به شخصی که در جایگاه پایینتر از شما قرار دارد، حفظ کنید. اگر هم گوگل تشخیص دهد که ارزش آن جایگاه بیش از ۴ دلار است، آن جایگاه به شما تعلق نمی گیرد. حالا نوبت به آن دسته افرادی میرسد که میخواهند بدانند معایب تبلیغات گوگل چیست و این سیستم تبلیغاتی از چه جهاتی ناقص است. تبلیغات در گوگل چیست و برای چه از آنها استفاده میشود؟

حالا شاید بخواهید بدانید که تبلیغات در گوگل چگونه است و چگونه باید از آن استفاده کرد. بعد از اینکه درباره تبلیغات گوگل چیست اطلاعات کافی به دست آوردید، وقت آن رسیده است تا نحوه استفاده از آن را بدانید تا از آن به شیوه کارآمدی استفاده نمایید. اگر محتوای شما از جذابیت کافی برخوردار باشد، موجب میشود که دیگران از فروشگاه اینترنتی شما خرید کرده و حتی آن را به دیگران هم پیشنهاد دهند. تنظیم کمپینهای تبلیغات پولی در گوگل ادز نسبتا آسان و سریع است، بیشتر به این دلیل که میتوانید تنظیمات مختلفی را انجام دهید و این سیستم نکات مفیدی را برای انجام بهتر تنظیمات ارائه میدهد. مکانیزم قیمت گذاری و نحوه عملکرد گوگل ادز به این صورت است که کاربر بسته به کلمات کلیدی که تعریف می کند، جایگاه هایی که در نتایج سرچ گوگل به نمایش در می آید، کلمات کلیدی که باعث نشان دادن این تبلیغ به کاربر می شود و چندین عامل دیگر، قیمت های مختلفی برای کلیک های انجام شده بر روی تبلیغ تعریف می شود.

ثبت نام در گوگل ادز