هارد دوربین مداربسته دوربین مداربسته تهران، بازار دیوار-امن باش

جهت داشتن سیستم نظارتی با بهترین عملکرد، نیاز است که هر کدام از این بخش های تشکیل دهنده یک سیستم دوربین مداربسته از نظر طراحی، انتخاب مناسب و نحوه پیاده سازی و اتصالات به درستی http://amnbash.ir انجام شده باشند. یکی از بخش های مهم یک سیستم دوربین مدار بسته هارد آن است که داده ها در آن ذخیره سازی و سپس در صورت نیاز بازیابی می شوند. تولید کنندگان هارد دیسک همیشه با هم در رقابت بوده و سعی کرده اند تا بهترین محصول بازار را تولید کنند.

  • هارد مشکل سخت افزاری دارد؛ پس از راه اندازی دستگاه با دقت به صدای هارد توجه می کنیم ، صداهای اضافی هارد نشان دهنده ی بدسکتورهای فیزیکی و درگیری هد با دیسک و اجزای داخلی هارد است .
  • تاکنون هارد های WD در رنگ های سبز (کم مصرف)، سیاه (بالاترین کارایی در مجموع)، آبی (استاندارد) و قرمز (برای ذخیره تصاویر با نرخ فریم بالا) به بازار عرضه شده اند که البته گاها از هارد های سری سبز، آبی نیز جهت هارد DVR استفاده مینمایند.
  • شرکت سیگیت تاکنون سری هارد دیسک های متنوعی به بازار عرضه کرده که برخی از آنها برای کاربری های خاص طراحی و تولید شده اند؛ از Enterprise برای مصارف تجاری گرفته تا NAS که به طور اختصاصی برای استفاده در شبکه بهینه سازی شده است.
  • هارد بنفش شرکت وسترن دیجیتال برای کاربری های نظارتی و سیستم های مداربسته است.
  • بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب هارد مناسب دوربین مداربسته دقت بیشتری داشته باشید.

انتخاب مناسب انواع هارد دوربین مداربسته برای سیستم های مداربسته از جمله مهم‌ترین عوامل و اقدامات در نصب و راه اندازی سیستم مداربسته می‌­باشد. این فرضیه وجود دارد که می­توان از هارد دیسک دیجیتال معمولی جهت ضبط و ذخیره تصاویر سیستم مداربسته استفاده کرد. چون انواع هارد ها از جمله هارد دوربین مداربسته بنفش عملکردهای یکسانی ندارند.

هارد دوربین مداربسته (فروش+معرفی)

نیازمند ضبط زنده 24 ساعته و ذخیره­‌سازی شبانه‌­روزی تصاویر و کارکرد دائم هارد دیسک می­‌باشد. جهت انتخاب هارد مناسب باید با چند ویژگی مهم هارد آشنا شد که به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. برای انتخاب هارد مناسب باید به نکات مهمی در ویژگی‌های هارد توجه کرد. هارد دیسک ها ویژگی‌های مختلف و پیچیده ای دارند که در ادامه در مورد آن‌ها صحبت خواهیم کرد. شرکت سیگیت نیز همانند شرکت وسترن دیجیتال هاردیسک هایی را مخصوص سیستم های مداربسته تولید می کند و آن را با برچسب سفید/مشکی ارائه کرده است.

هارد دوربین مداربسته دوربین مداربسته تهران، بازار دیوار-امن باش در این صورت برای حل مشکل عدم شناسایی هارد توسط دستگاه بهترین راه حل تعویض هارد است. هاردی است، که شرکت تولید‌‌کننده، در بازار جهانی ارائه می‌دهد و در ایران توسط شرکت‌های معتبر گارانتی می‌شود. نمایندگی رسمی هایک ویژن تهران با ارائه محصولات اوریجینال برند هایک ویژن در خدمت مشتریان گرامی در سراسر ایران است. به سرعت جستجو اطلاعات ذخیره شده در یک بخش خاص سرعت جستجو هارد گفته می شود که بر حسب میلی ثانیه بیان می شود. اطلاعات در بخش های مختلف هارددیسک ذخیره می شود، پیدا کردن اطلاعات و ارتباط بین آنها زمان خاصی دارد. همانطور که بارها در مطالب اشاره شده برای دستگاه DVR باید از هارد اینترنال استفاده کنید.

ظرفیت:

پورت ورودی ساتا روی برد دستگاه دچار مشکل و باعث عدم شناسایی هارد توسط دستگاه شده است. (لحیم سردی وقطعی پایه های پورت چنانچه بورد دستگاه بیش از یک پورت ساتا داشته باشد از پورت دیگر برای اتصال هارد استفاده می کنیم .(در غیر این صورت پایه های سوکت ساتا را با احتیاط لحیم کاری می کنیم). روی گزینه Detect کلیک کنید و وضعیت سکتورهای هارددیسک را ببینید. در مرحله بعدی می بایست کابل تغذیه را که در داخل DVR وجود دارد به هارد متصل کرد. بر روی برد اصلی دستگاه شما میتوانید پورت های ساتا را ببینید (این پورتها به شکل L کشیده هستند) همچنین سیمهایی با زنگهای سیاه، قرمز و زرد داخل بدنه وجود دارد که از آن باید برای تغذیه هارد استفاده کنید. محتوای این سایت با هدف ارتقا دانش کاربران و گسترش علم از طرف تیم تخصصی شرکت ویرا صنعت به کاربران تقدیم می شود.

تفاوت هارد دوربین مداربسته با هارد کامپیوتر چیست؟