مفتول مسی فروشگاه اینترنتی جی سی ابزار | foulka

همین مسئله سبب می‌شود تا استفاده از آن در صنایع جوشکاری رایج باشد. سیم مفتول های مسی در صنایع مختلف بسیار پر کاربرد هستند، در ادامه با برخی از آن ها آشنا خواهیم شد. وجود روکش باعث بالاتر رفتن مقاومت و قطر آن ها نسبت به مفتول های معمولی شده است.روکش سیم مفتول های مسی را در انواع رنگ های مختلف و در کلاف های با متراژ بالا میسازند.

نمودار تغییرات قیمت شاخه مفتول مسی ۱٫۲

تولیدات محصولات سیم وکابل دایره‌ی بزرگی از مصرف مفتول‌مس در سايزهاي متفاوت است . سطح سازی مناسب مفتول ها،کشش نهایی و مرتب سازی آنها به صورت کویل و تست گیری از نظر میزان پیچش-کشش-هدایت و مقدار اکسیژن موجود در ترکیب  در این مرحله انجام می‌شود. شاید نمی دانستید که از ۱۰ هزار سال پیش، پیشنیان ما از مس استفاده کرده اند و ما نیز امروزه در همه ی صنایع و در زندگی روزمره از مس و وسایلی که در ساخت آن ها مس به کار برده میشود، استفاده می کنیم. در حال حاضر صنعت مس به عنوان يکی از صنايع پيشران در جهان به شمار می‌آيد و سرانه مصرف اين فلز به عنوان يکی از شاخص‌های توسعه‌يافتگی کشورهای مختلف در نظر گرفته مي‌شود. میتوان گفت استفاده از مس از گذشته تا به امروز نه تنها کم رنگ نشده، بلکه با توجه به ارزش آن کاربردهای بیشتری نیز دارد.

خرید نیازمند مفتول مسی

لازم به ذکر است که عناصر ذکر شده از عوامل اصلی کاهنده اکسیژن به حساب می‌آیند . اما روش دومی نیز برای کم‌کردن میزان اکسیژن در مس وجود دارد و آن استفاده کردن از کربن است. همانطور که گفته شد در مراحل تولید مفتول مسی، اکسیژن موجود در آن را حذف می‌کنند تا درصد خلوص آن بالاتر برود و بیشتر شود همچنین، پس از طی‌کردن این مراحل در ساخت مفتول مسی به دور هر سیم مسی سیم لاکی می‌کشند. قیمت خرید سیم مفتول مسی به عوامل زیادی از جمله برند تولید کننده آن، متراژ سیم و حتی نوسانات ارزی روزانه بستگی دارد. به همین دلیل برای راحتی شما خریداران سیم مفتول مسی، لیست قیمت بروز سیم مفتول مسی را در شکوه صنعت قرار داده ایم.

سیم مفتول های مسی قدرت بسیار بالایی در اتصال پذیری دارند، تراکم پذیر هستند و از هم گسیخته نمی شوند.سیم مفتول مسی از دسته سیم هایی است که هم میتواند جریان برق را منتقل کند و هم به عنوان ابزاری برای کارهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد. سیم و مفتول مسی کالاهای واسطه ای می باشند که ، از آن ها برای انتقال برق استفاده می شود . در واقع سیم و مفتول های مسی در تولید آرمیچر ها ، ژنراتور ها و …

مفتول مسی فروشگاه اینترنتی جی سی ابزار | foulka

بدین منظور ابتدا مس با عیار بالا در محلولی حل شده و توسط فرایند الکترولیز، مس روی سطحی رسوب می کند و رسوب حاصله به صورت فویل مسی جمع شرکت فولکا آوری می شود. از فویل مسی در ساخت قطعات کامپیوتری و گوشی های هوشمند استفاده می شود. در ابتدا بهتر است با روش و فرآیند تولید این محصول به طور کامل آشنا شوید.

  • در واقع سیم و مفتول های مسی در تولید آرمیچر ها ، ژنراتور ها و …
  • مفتول مسی یکی از مواد خالص در حوزه مس و متعلقات مس می‌باشد که در در اندازه‌های ۸ میلی‌متر (مفتول ۸ میلی‌متر)، ۱۲، ۲۰ و ۲۳ میلی‌متر تولید و بهره‌بردای می‌شود.
  • اگر جنس سیم‌های ‌مفتول استیل باشد، خواص رسانایی بالا و عدم وجود خاصیت آهن‌ربایی را مانند مس حفظ می‌کند اما خاصیت نرمی و منعطف بودن مس را دارا نیست.