معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان کودک

مطالعات نشان می‌دهد، اگر والدین از سنین کم برای فرزندشان کتاب داستان بخوانند، احتمال موفقیت فرزندشان در مدرسه بسیار بیشتر خواهد بود؛ چرا که این بچه‌ها آموخته‎‌اند چگونه باید به طور موثر و بدون بازیگوشی به معلم گوش بدهند. قصه خواندن برای کودکان، در واقع یک تمرین برای یادگیری شنیدن موثر است. زمانی که برای فرزندتان کتاب می‌خوانید، او می‌آموزد که چگونه باید ذهنش را متمرکز کند و به داستان گوش بدهد تا آن را بفهمد. با عمو کتابی، آزمون و خطایی در انتخاب و خرید کتاب در کار نخواهد بود.

کتاب کفش بازی

داستان بعدی با توجه به نظرات کودکان نوشته می شه و نرم نرمو در خواب نیوشا سعی می کنه راه حل های درست رو به او نشان بدهد. از مزایای این داستان این است که می توانید با کودک خود نرم نرمو رو بسازید و حس زنده بودن این عروسک رو به کودکتان منتقل کنید و در قالب عروسکی که ساخته اید نکات آموزشی داستان ها را بهتر به کودکتان منتقل کنید. از طرفی، خواندن داستان به زبان انگلیسی برای کودکان سبب پرورش فکری، اجتماعی و احساسی آن‌ها می‌شود و با ایجاد فضایی جذاب، فرایند یادگیری زبان را برای آن‌ها لذت‌بخش و خاطره‌انگیز می‌نماید.

اینگونه کتابها آموزش زبان انگلیسی را برای آنها راحت تر می کنند. ابوت با ترجمه و تدوین اسماعیل پورکاظم که به تصاویر متعددی آراسته شده، در صدد بیان بخش‌هایی از تاریخ اروپای سده‌های میانه که در معرض جنگ‌های مذهبی بسیاری بوده، برای کودکان و نوجوانان فارسی زبان است. کتاب کارآگاه کنجوکو 4 نوشته‌ی زهرا فردشاد ، داستان‌هایی جذاب با هدف آموزش مسائل شهری و مهارت‌های زندگی به کودکان به تصویر کشیده است. مجموعه 4 جلدی کارآگاه کنجوکو ضمن روایت داستان‌ها، کودکان را با فرهنگ، آداب و رسوم، بازی‌ها، غذاها و اماکن دیدنی،…

از بهترین ناشران کتاب کودک و نوجوان می‌توان به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نشر پیدایش، نشر چ، نشر نردبان، نشر پرتقال و نشر هوپا نام برد. در فروشگاه کتاب سراج شما میتوانید قبل از خرید کتاب برای کودکان و نوجوانان با مطالعه چند صفحه ابتدایی هر کتاب با موضوع و داستان کتاب کاملا آشنا شوید و کتاب مناسب فرزند خود را بهتر و آسان تر انتخاب نمایید. کتاب سبز بزرگترین مرجع رایگان دانلود کتاب الکترونیکی با بیش از ۱۰،۰۰۰ کتاب، کتاب صوتی و رمان است.

دانلود کتاب داستان کودک رایگان در کتابراه:

معرفی و دانلود بهترین کتاب‌های داستان کودک

پدر و مادرها این روزها بهتر می دانند که محتوای کتاب کودکانه به رنج سنی کودکشان وابسته است و برای هر بازه سنی محتوای متفاوتی مورد نیاز است. در مورد سنین بالاتر نیز باید اول علاقه و بعد محتوا را در نظر بگیرید و سپس اقدام به خرید کتاب مناسب کودک خود کنید. زبان و تصاویر استفاده شده باید با ظرفیت مغز کودک در پردازش اطلاعات مطابقت داشته باشد. درک برخی از مطالب برای کودکان خردسال بسیار سنگین است و ممکن است باعث سردرگمی آنها شود. همچنین، بررسی کنید که نویسنده یا تصویرگر کتاب در میان بهترین‌های این حوزه هستند و محتوای مفید برای کودک ارائه می‌دهند.

کتاب مانی کمک می‌کنه در تمیز کردن اتاقش

دانلود کتاب اندروید اخلاق زندگی ۱ ۳٫۸۰/۵ (۷۶٫۰۰%) ۱۰ امتیازs نوشتار پیش رو از سری پژوهش هایی است که با نام اخلاق زندگی، در شماره های (۱) و (۲) و (۳) در قالب پیام های برنامه ای، توشه فرهنگ سازان را اپلیکیشن فراکتاب فراهم می آورد. مجموعه‌ای از ترانه‌های ساده و روان که کودکان را با بدن خود و فرهنگ عامیانه کودکان ایرانی آشنا می‌کند. فروشگاه ویززززز کتاب های کودکان را از بهترین انتشارات کودکان تهیه و ارائه می کند . کتاب های موجود در فروشگاه ویززززز با توجه به نیاز پدران و مادران در گروه های سنی مختلف کودکان ارائه گردیده است. کودکان 6 تا 9 سال، دیگر یاد گرفتند که چگونه خودشان به تنهایی و به صورت مستقل کتاب بخوانند.

  • این مسئله باعث می‌شود تا خوابی آرام و عمیق را تجربه کند.
  • از این پهلو به اون پهلو شد ولی خوابش نبرد که نبرد کلافه شد و این بار به یاد دوستش زرافه افتاد و با خودش گفت شاید زرافه بدونه که باید چکار کنم.
  • با این اوصاف، باید قبل از دانلود کتاب کودک این مسئله را مورد توجه قرار دهید و فراموش نکنید که خرید کتاب کودک کار آسانی نیست اما می‌توانید با نگاهی به پرفروش‌ترین کتاب‌های کودک درک بهتری نسبت به موضوع داشته باشید.
  • داستانی درباره کشف ناشناخته‌ها، دنبال کردن رویاها و رویارویی با تجربه‌های هیجان‌انگیز و نو.
  • تالیا به همراه مادربزرگش و گاوشون که اسمش خال خالیه، توی روستا زندگی میکنن!
  • برای اینکه بتوانید خرید آسانی داشته باشید و بهترین کتاب‌های قصه و آموزشی برای کودک را به صورت یکجا مشاهده و خریداری کنید، ویززززز انتخاب بسیار خوبی خواهد بود.

مطالعات بسیاری از خرید کتاب برای کودکان و پر کردن کتابخانه‌ها از انواع کتاب برای آموزش فرزندانمان، حمایت کرده‌اند. این مطالعات نشان می‌دهند که تربیت کودک در خانه‌ای پر از کتاب کودک بر رشد تحصیلی و پیشرفت شغلی او در آینده تأثیر بسیار زیادی می‌گذارد. به طور خاص، نقش والدین برای کودکانی که به سن خواندن نرسیده‌اند بسیار بیشتر است؛ خواندن کتاب برای کودکان زیر ۶ سال مهم‌ترین کاری است که هر پدر و مادری برای آشنا شدن کودکان با کتاب و کتاب‌خوانی می‌توانند انجام دهند.