معرفی محلول لوله بازکنی صاف توچرزفا

بهتر است قبل از گرفتگی لوله پیشگیری کنیم برای این کار بهتر است از ورود مواد زاید(جامد) به لوله جلوگیری کنیم که یکی از ساده ترین روشهای پیشگیری از گرفتگی لوله می باشد. بیشتر گرفتگی های لوله از رعایت نکردن همین نکات کوچک انجام میشود. میتوانیم از توری هایی برای سینک ظرفشویی استفاده کنیم که از ورود مواد زاید تفاله چای باقی مونده غذا و… جلوگیری میکند همچنین ظرفهای چرب را با آب سرد نشوییم که آب سرد باعث سفت شدن چربی و چسبیدن آنها به لوله میشود. میتوانید برای توالت هم از چاه بست استفاده میند که از ورود ناگهانی اشیا به داخل چاه جلوگیری میکند. اولین کاری که برای باز کردن گرفتگی لوله میکنیم استفاده از لوله بازکن خانگی است که بوسیله مکش مواد زاید رو خارج میکنه. محلول لوله بازکن با حل کردن لجن و مواد زاید گرفتگی رو باز میکنه ولی اگر گرفتگی به علت گیر کردن یک جسم سخت در لوله فاظلاب باشه باید فنر بندازیم که در مطالب بعدی به اون هم اشاره میکنیم.

درخواست لوله بازکنی فوری

خطر احتمالی زمانی به وجود می اید که برخی به علت عدم اگاهی از محلول ترکیبی جوهر نمک و وایتکس برای جرم گیری و بازکردن لوله فاضلاب استفاده می کنند. مخلوط جوهر نمک با سایر شوینده ها گاز کلر آمین ازاد می کند که این گاز می تواند سبب سوختگی مجرای تنفسی ، اختلال و انسداد در سیستم تنفسی ، سوختگی چشم و حتی مرگ شود. بدون در نظر گرفتن اسیب های احتمالی برای سلامت انسان و لوله فاضلاب از محلول های شیمیایی استفاده می کنند. بعضی مواقع لازم است که این کار بیش از یک ‌بار انجام داده شود، اما معمولاً همان یک‌ دفعه کافی است و کار خود را انجام میدهد. همچنین محلول های لوله باز کن میتواند آسیب های مخربی به پوست بدن و چشمان شخص وارد کند.این آسیب میتواند به قدری وحشتناک باشد که حتی موجب از دست دادن بینایی فرد شود.

طرز استفاده از محلول لوله باز کنی

این محلول خانگی بخش زیادی از جرم ها و چربی های داخل فاضلاب را شسته و پاک می کند. مواد لوله بازکنی اصلی عبارت است از(کانتین – سوپر کانتین – تیز اکسید و ……. ) که نمونه ساخت ایران ندارد . این محلول ها معمولا ساخت ترکیه می باشد و درون بشکه هایه 220 لیتری وارد ایران می شود .

مهمترین علت گرفتگی لوله های فاضلاب سینک ظرفشویی ریختن روغن و ذرات غذا به درون لوله فاضلاب است. شما با قرار دادن یک توری مناسب در سینک می توانید از ورود ذرات غذا به داخل آن جلوگیری کنید. همچنین روغن های باقی مانده را به درون سطل زباله بریزید، زیرا ممکن است با ریختن آب سرد درون لوله این ذرات به جداره داخلی لوله بچسبنده و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شوند. همیشه در پایان کار شستشوی خود کمی آب داغ را باز بگذارید تا انواع چربی های درون لوله شسته شوند و وارد فاضلاب شوند.

قوی‌ترین محلول لوله بازکنی خانگی

اولین راه استفاده از لوله بازکن های موجود در بازار است این مواد لوله بازکنی از مواد قلیایی و شیمیایی تشکیل شدند که قدرت خورندگی بالایی دارن و به محض ریخته شدن در جایی باعث ایجاد حالت پوسیدگی در هر موادی می شوند. لوله باز کن های شیمیایی دارای موادی هستند که مو و دیگر مواد را در خود حل میکنند . این محصولات برای لوله های کهنه و قدیمی مناسب نیستند زیرا باعث آسیب رساندن به آنها میشوند . در هنگام استفاده از این لوله بازکن ها حتما از دستکش استفاده کنید زیرا به پوست آسیب میزنند . قدرت تمیزکنندگی و ضدعفونی کنندگی پودر لوله بازکن فاضلاب یگانه به قدری بالاست، که حتی تخمک های سوسک و پشه چسبیده در اطراف دهانه لوله های فاضلاب را هم از بین می برد.

  • شما با قرار دادن یک توری مناسب در سینک می توانید از ورود ذرات غذا به داخل لوله بازکنی ارزان تهران آن جلوگیری کنید.
  • © تمامی حقوق این وبسایت متعلق به لوله باز کنی می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد.
  • اما به خاطر داشته باشید که استفاده افراطی از هر وسیله لوله بازکنی و محلول لوله بازکن خانگی بدون رعایت نکات ایمنی می‌تواند باعث پوسیدگی و صدمه به لوله فاضلاب شده و بدتر از آن، به سلامت شما آسیب برساند.
  • به حدی که از نظر بسیاری از مصرف کنندگان این محصول توانسته علاوه بر برطرف کردن بوی بد چاه، اکثر گرفتگی های لوله های فاضلاب سینک ظرفشویی، روشویی، حمام و توالت فرنگی آن ها را باز کند.
  • تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به لوله بازکنی سعادت آباد محفوظ می باشد.

لوله بازکنی غرب تهران به صورت فوری و ارزان با در خدمت گرفتن بهترین لوله بازکن در غرب تهران و دیگر مناطق در سراسر تهران می تواند بهترین خدمات لوله بازکنی را به شما ارائه دهد . نمک و جوش شیرین را به طور مساوی به میزان 2/1 فنجان باهم ترکیب کنید و سپس داخل فاضلاب مسدود شده بریزید. به میزان نیم ساعت تا یک ساعت صبر کنید و بعد آب جوش داخل لوله های آب بریزید.

معرفی محلول لوله بازکنی صاف توچرزفا