مجموعه سرنخ-اتاق فرار قم با 12 درصد تخفیف | allescape

مجموعه سرنخ-اتاق فرار قم با 12 درصد تخفیف | allescape سناریوی این اتاق به این صورت است که شما در در دهه 80 میلادی در دهکده ای کوچک زندگی می کنید و متوجه میشوید که تمام افراد خانواده ای به قتل رسیده اند و جسد اتاق فرار ترسناک آنها شناسایی میگردد. با توجه به اینکه یکی از جنازه ها قابل شناسایی نمی باشد، پلیس از خانواده راسل کمک میخواهد تا در شناسایی جسد به آنها کمک کند. بعد از انتقال جنازه برای خانواده راسل تمام افراد خانواده به طرز مشکوکی کشته میشوند اما جسد سالم است. شما برای کشف راز این خانه و نجات خود از این اتاق فرار 90 دقیقه زمان دارید.

گروه «تایم‌فور‌فان – t4f»، با بهره‌گیری از تیم مجرب و کارآزموده به نقد، بررسی سرگرمی‌های نو و تولید محتوا برای معرفی و شناساندن آن‌ها به مخاطبان خود می‌پردازد. یک مرحله سخت از قفل های عددی حال 4 رقم باشد یا 6 رقم، قفل های حروفی هستند. برای پیدا کردن رمز قفل های حروفی، غالباً باید معماها حل شود و به پاسخ مسائل برسید چون شاید جواب یک سوال رمز باشد یا اول حرف جواب چند سوال رمز قفل باشند. کمی نزدیک تر که بیاییم، در سال های 1600 تا 1700 که زمان قرون وسطا بود، خانواده های سلطنتی مسیرهای پر پیچ و خمی را می ساختند که از یکجا واردش میشدند و باید آنقدر مسیرها را طی می کردند تا در نهایت از آنسویش خارج شوند. این مسیر ها که به هزارتو معروف هستند برای این بود که توانایی عقلی خانواده های سلطنتی سنجیده شود البته خودش هم یک نوع سرگرمی در آن زمان به حساب می آمد.

اتاق فرار مشهد

ما در مای اسکیپ، برای اولین بار در دنیا، اولین دایرکتوری اکتور ها و گیم مستر ها را به همین منظور ایجاد کردیم، تا بتوانیم به یکی از معضلات اصلی اتاق فرار ها پاسخ دهیم . در تاریخ 30 دی ماه 1401، پس از تلاش های بسیار تیم توسعه مای اسکیپ، اولین و تنها اپلیکیشن رزرو و مدیریت آنلاین اتاق فرار به صورت رسمی توسط مای اسکیپ و برای پلتفرم های ( اندروید و IOS ) منتشر شد و در دسترس پلیر ها و مجموعه داران عزیز قرار گرفت. اگر از ساکنین شرق تهران هستید و به‌دنبال یک هیجان گروهی می‌گردید، اتاق فرار توهم می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد.

  • در ابتدا باید بگیم که این اتاق فرار در ژانر ترسناک و دلهره است که شما رو در حس و حال یک فضای واقعی قرار خواهد داد …
  • سبک جدیدی از اسکیپ روم ها، اتاق فرار های جنلگی نام دارد که معمولاً جنایی و ترسناک هستند.
  • اسکیپ روم در شهر تهران، یکی از سرگرمی ها و تفریح های هیجان انگیز و متفاوت است که به صورت گروهی برگزار میشود.
  • هدف اصلی تیم ما، طراحی و اجرای بازی‌های اتاق فرار و همچنین بازی‌های معمایی در فضای واقعی است.
پس از شروع بازی شما و افراد تیم باید به تنهایی و بدون هیچگونه راهنما معماهای سخت و پیچیده را حل کنید تا در نهایت بتوانید از محیط پر از استرس و رعب و وحشت نجات پیدا کنید. مهم ترین دلیلی که باعث میشود تا این اتاق فرار از نظر بازیکنان ترسناک باشد، پیاده سازی شرایط جنگ جهانی دوم در آن است. در این بازی شما از سربازان جنگ جهانی دوم هستید و با حل کردن معماهای مختلف به دنبال رهایی و آزادی هستید. علاوه بر آزادی از شرایط جنگ، همزمان باید تلاش کنید تا در مقابل آلمان پیروز میدان باشید و به همین دلیل هیجان بسیار زیادی را در آن تجربه می کنید. شما و گروهی که دارید، همگی از سارق‌های سابقه‌دار هستید و حالا می‌خواهید موجودی یکی از معتبرترین بانک‌های خاورمیانه را سرقت کنید که شامل شمش طلا، دلار و یورو است.

معماهای صوتی

معمولاً هم از ابزارهایی مانند اره برقی، تبر، چاقو و غیره استفاده می شود. تمامی اکتورهای اتاق فرار های ترسناک، کاملاً حرفه ای هستند و به هیچ عنوان به شرکت کنندگان آسیبی وارد نمی شود ولی باید یک نکته را در نظر بگیرید. پیش از شروع بازی، به شرکت کنندگان قوانین و نکاتی را اعلام می کنند مثلاً اگر قاتل دست شما را گرفت و به داخل اتاق برد و خواست با تبر شما را بکشد، شما نباید به هیچ عنوان حرکت کنید چون اکتور قرار است تبر را در فاصله بسیار کمی از شما به دیوار بزند و بترسید.