لیست کامل بهترین اتاق فرار های کرج بخش اول مجموعه اتاق فرار دررو-آل اسکیپ

البته این نکته را در نظر داشته باشید اتاق های فرار نیز مانند فیلم و سریال، از یک ژانر تشکیل نشده و موضوع های مختلفی در کنار هم باعث ایجاد فضایی مهیج برای شما می شود. اسکیپ روم عتیقه، جدیدترین اتاق فرار مجموعه اسکیپ مستر است که به زودی راه اندازی آن به اتمام خواهد رسید. این بازی به زودی در شعبه 2 مجموعه اسکیپ مستر قابل دسترس می باشد و علاقه مندان می توانند در آن شرکت نمایند. اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است.

در این بازی علاوه بر ژانر معمایی، موضوع وحشت نیز برای کسانی که از دیدن میت می ترسند وجود دارد. در این اتاق فرار تهران شما به عنوان دانشجویانی هستید که در مورد آداب و رسوم شستن میت در شهرهای مختلف تحقیق می کنند. به این علت به یک مکان در نزدیک آن پناه می برید و پس از آن با معماهای جذابی مواجه می شوید.

دومین و بهتریناتاق فرار تهراناز دیدگاه کاربران،اسکیپ روم خونه جنیاست که در مجموعه تاج اسکیپ روم قرار دارد و سناریوی آن بر اساس داستان کلبه جن زده ی معروف در شهر انزلی طراحی شده است. آدرس این اتاق فرار هیجان انگیز در خیابان ستارخان، سه راه باقرخان، جنب سفره خانه باغ فردوس، پلاک 168، طبقه همکف می باشد که برای ورود به آن به گروه هایی 4 تا 6 نفره اسکیپ روم ترسناک تهران نیاز خواهید داشت. میزان هیجان و ترس در این اسکیپ روم بسیار بالا بوده و جزو اتاق فرارهای سخت محسوب میشود. داستان این اسکیپ روم از این قرار است که، فردی که از خونه جنی جان سالم به در برده است از شما درخواستی دارد. این درخواست آن است که به او کمک کنید دوباره به آن خانه برگردد و راز آن را برملا نماید. در اتاق فرار خونه جنی ، شما باید با غلبه بر ترس و دلهره خود، از خانه تسخیر شده جان سالم به در ببرید و راز عجیب آن را کشف کنید.

  • پس اگر شما هم به دنبال تفریحی در غرب تهران هستید، تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
  • بله یکی از دلایلی که مجموعه مگا اسکیپ پیشنهاد میکند حداقل تجربه 5 بازی را داشته باشید درجه سختی بازی هست.
  • تقریبا هیچ‌کس غیر از خود جنوبی‌ها حق شرکت در این مراسم را ندارند و فقط گاهی اوقات به‌صورت نمادین این مراسم را برای گردشگران اجرا می‌کنند.
  • شما در مدت زمان 75 دقیقه باید از این دلقک خشمگین گذر کرده و از اتاق فرار خارج شوید.
  • او چندی پیش در حادثه مرگبار آتش سوزی خانه اش، همسر و فرزندان خود را از دست داده بود و حال پس از مدتی، خبر خودکشی او به گوش اهالی شهر رسیده است.

در این اتاق ها شما باید راهی را پیدا کنید که در سریع ترین زمان به هدف بازی برسید. در ادامه به معرفی پر طرفدارترین های این ژانر در اتاق فرار تهران می پردازیم. البته باید توجه کنید که به هیچ عنوان نباید سرو صدایی داشته باشید تا همسایگان اجازه بازدید مکان هایی که احتمال پیدا شدن آسیه را می دهید، به شما بدهند. هزینه ورودی این اتاق فرار تهران، 120 هزار تومان بوده و از 5 تا 8 نفر شرکت کننده می توانند در آن نقش آفرینی کنند.

تخفیفان علاوه بر تهران در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، کرج، شیراز و استان مازندران نیز فعالیت دارد. همچنین تخفیفان از طریق همکاری با بهترین اتاق فرار های غرب تهران توانسته بلیط مجموعه‌های مختلف را با تخفیف ویژه در اختیار کاربران سایت خود قرار دهد. یکی از بهترین تفریحات تهران که می‌توانید با تخفیف‌های ویژه از سایت تخفیفان دریافت کنید، بازی اتاق فرار یا اسکیپ روم است. برای دسترسی به این بخش وارد سایت تخفیفان شده و از قسمت همه‌ی دسته‌بندی‌ها، بخش تفریح و ورزش گزینه‌ی اتاق فرار را انتخاب کنید.

لیست کامل بهترین اتاق فرار های کرج بخش اول مجموعه اتاق فرار دررو-آل اسکیپ

حالا زمان فرار است چرا که متوجه می شوید 4 سالی می شود که افرادی که وارد اتاق فرار قاسم می شوند، از آن خارج نمی شوند. شما به همراه 3 تا 8 نفر از دوستانتان، 90 دقیقه فرصت دارید تا این مشکل را حل کنید. هزینه ورودی این اتاق فرار تهران برای هر نفر 100 هزار تومان بوده و برای تجربه ترس و خنده همزمان باید به منطقه سی متری جی، بختیاری سی متری جی، نبش فتح آبادی، بالای مغازه افق کوروش، پلاک 2 مراجعه کرده و زنگ قاسم را بزنید.

امکانات مجموعه سرنخ-اتاق فرار قم

در یک روز او ابزار نقاشی پدرش را برداشته و پس از مدتی نقاشی، به یکی از بهترین نقاشان زن دنیا تبدیل شد. پس از سال ها وی به علت انسداد خون از دنیا رفت و منزل او تبدیل به موزه نقاشی شد. حال شما که قصد بازدید از آثار وی هستید، وارد منزل شخصی فریداکالو می شوید. اما درب پشت سر شما قفل شده چرا که این نقاش چالشی برای افرادی که مایل به ورود آن ها نیستند به وجود آورده و حالا 75 دقیقه فرصت دارید تا از این مخمصه رها شوید.

beenhere سایر مجموعه‌های گروه اسکیپ روم