قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته عکس فرش ۹ متری 12 متری 6 متری با تخفیف-فرش شادرخ

قیمت فرش 1200 شانه تراکم 3600 گل برجسته عکس فرش ۹ متری 12 متری 6 متری با تخفیف-فرش شادرخ از مشکلاتی که خرید حضوری فرش وجود دارد ، از بین رفتن زمان و خرید با قیمت های گزاف می باشد. شما با خرید اینترنتی فرش 1200 شانه کاشان می توانید این مشکل را به راحتی حل کنید. در پاسخ به این سوال که فرش 1200 شانه خوبه یا فرش 700 شانه یا 1000 شانه باید شما به نوع دکوراسیون و فضا توجه کنید. فرش های 1200 شانه بالاخص فرش 1200 شانه به صورت برجسته، بهترین فرش شیک پذیرایی هستند که در مکان های لوکس و مجلل از آن ها استفاده می شود.

رنگ بژ

هنگام خرید فرش 1200 شانه حتما نوع نخ به کار رفته در فرش را از فروشنده سوال کنید. البته با دست کشیدن و لمس کردن فرش تا حدودی می توانید به کیفیت نخ پی ببرید اما با این حال تشخیص نوع نخ کاری تخصصی است. جهت خرید فرش‌ افشان می‌توانید به صفحه فرش طرح افشان مراجعه کنید. همچنین برای راحتی و آسایش در خرید فرش 1200 شانه، طرح ویژه خرید قسطی فرش را نیز برای شما در نظر گرفته‌ایم که به راحتی می توانید فرش خود را بدون ضامن و پیش پرداخت در اقساط 36 ماهه پرداخت کنید. طرح اقساطی ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی و حقوق بگیران بانک رفاه است و تا سقف 50 میلیون تومان قادر به فرش ۱۲۰۰ شانه ارزان قیمت خرید فرش هستند. فرش های 1200 شانه نسبت به فرش های 1500 شانه قیمت پایینتری دارند و در عین حال کیفیتی در حد فرش های 1500 شانه را دارا می باشند.

به عنوان نمونه فرش 1200 شانه باید در یک متر عرض آن 700 گره وجود داشته باشد. شما میتوانید به راحتی همین مقدار را در مقیاس کمتر محاسبه نمایید، یعنی فرش 1200 شانه در 10 سانتیمتر عرض آن دارای 120 گره باید باشد. چرا که در فرش های 1500 شانه، ضخامت فرش به شدت پایین است و در عین حال که بسیار زیبا و چشم نواز است، اما برای استراحت و راه رفتن گزینه مناسب و راحتی نمی باشند.

درست است که قیمت فرش 1200 شانه کاشان که با الیاف آکریلیک بافته شده اند بیشتر است؛ ولی با خرید این فرش ها تا چند سال از تعویض فرش در امان هستید. الیاف فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه باید نازک و ظریف باشد و در بافت این محصولات از الیاف زمخت و کلفت استفاده نمی شود. این فرش های ماشینی دستباف گونه، با الیاف نازک 36 تا 40 بافته می شوند.

این تفاوت قیمت و کیفیت باعث انتخاب این فرش در بیشتر مواقع شده است. همانطور که قیمت تاثیر بسیاری بر روی تصمیم افراد برای خرید دارد به همان نسبت کیفیت محصول هم بر میزان تصمیم گیری فرد تاثیر گذار است. فرش های 1200 شانه نسبت به فرش های 700 شانه قیمت بالاتری دارند اما به همان نسبت کیفیت بالاتری در آنها مشاهده می شود. به طور کلی می توان گفت فرش های 1200 شانه، نقطه تعادلی است بین فرش های 700 شانه و 1500 شانه و به همین دلیل به یکی از محبوب ترین فرش های ماشینی در دکتر فرش تبدیل شده است. اولین و ساده ترین تفاوتی که بین فرش 1200 شانه و سایر فرش ها وجود دارد، طبیعتا تعداد شانه و تراکم آن است. که به دلیل وضوح آن، ما از این قسمت می گذریم و درباره آن توضیحی نمی دهیم .

فرش طرح سارن افشان طلاکوب

در بازار فرش ماشینی، فرش های مدرن و فانتزی با شانه و تراکم کم و یا جنس نخ‌های متفاوت بافته می‌شوند ولی بهتر است برای فرش اتاق پذیرایی و نشیمن از فرش های 1200 شانه با کیفیت نخ مطلوب استفاده شود که در عین زیبایی، دوام و ماندگاری لازم را هم داشته باشند. بنابراین همانطور که در بالا هم اشاره شد قیمت فرش ماشینی 12 متری با توجه به شانه فرش متفاوت است. برای اطلاع از قیمت فرش 12 متری 1000،700 و 1200 شانه با شماره های فروشگاه تماس بگیرید.

  • این به معنای آن است که سال ها پس از خرید چنین فرشی، این فرش به همان زیبایی که در هنگام خرید شما را جذب کرده بود، همچنان در خانه شما خودنمایی خواهد کرد.
  • تنوع محصولات فرش را می‌توانید در فروشگاه قالیکده البرز مشاهده کنید، به همین دلیل می‌توان گفت یکی از فرش فروشی‌های معتبر در شهر کرج قالیکده البرز است.
  • تعداد گره‌های به کار رفته در بافت عرضی فرش از سری مواد اثر گذار در ظرافت و ریز بافتی است که هر چه از تعداد بالاتری برخوردار باشد، مسلما نقش و نگاره‌های فرش از جلوه زیباتری نیز برخودار خواهد بود.
  • به منظور حفظ ظرافت و زیبایی فرش کارشناسان تولید به کارگیری از این تراکم فرش ماشینی را برای فضاهای کم ترددی چون فرش پذیرایی بسیار مناسب و عالی می‌دانند.
  • برخی از افراد با وجود داشتن دکوراسیون کوچک، استفاده از رنگ های خیلی روشن از قبیل کرم را به دلیل آلودگی زود هنگام، نمی پسندند.