قیمت دوربین مداربسته برای منزل چگونه محاسبه می شود❓نکات مهم خرید دوربین برای خانه

همچنین توصیه می گردد، برای جلوگیری از مشکلات احتمالی و تهیه کالاهای با کیفیت، دوربین مدار بسته و لوازم جانبی آن را فقط از فروشگاه ها و شرکت های معتبر فروشنده این محصولات تهیه نمایید و برای از یک نصاب حرفه ای برای جانمایی، نصب دوربین مداربسته به صورت اصولی و استاندارد و تنظیمات دستگاه ذخیره ساز کمک بگیرید چرا که هر گونه سهل انگاری در فرآیند نصب ممکن است سبب خسارات جبران ناپذیر در تجهیزات نظارت تصویری شما نصاب دوربین مداربسته در تهران شود.

نصاب دوربین مداربسته در تهران

محیطهای خصوصی شامل محیطهایی خواهد شد که به حریم شخصی افراد مربوط خواهد شد (محیط داخلی منزل، اتاق خواب افراد، اتاق رخت کن و …). معایب نصب دوربین مدار بسته در مدرسه که میتوان به آن اشاره کرد، ایجاد استرس و دلهره میان دانش آموزان است. بهترین زاویه هر اتاقی برای نصب دوربین مداربسته معمولا کنجی از اتقاق است که دیوارها و سقف به هم میرسند. به این علت که این دوربینها مستعد هک شدن و حملههای امنیتی میباشند. هر کدام از این فاکتورها در هزینه نصب دوربین مدار بسته تاثیر گذار است.

دی وی از تمام تصاویر ضبط شده توسط دوربینهای مداربسته را دریافت کرده و به یک مانیتور یا تلویزیون (هر نمایشگر ممکنی) ارسال میکند. نظارت تک تک نقاط خانه توسط دوربینهای مداربسته هم گران است و در عین حال غیرضروری؛ در نتیجه نقاطی از خانه مهمتر هستند و نیاز بیشتری به نظارت دارند را باید مشخص و اولیتبندی کنید. نقشه را روی یک کاغذ کشیده و نقاطی که نیاز به نصب دوربین مداربسته است را مشخص کنید؛ سپس تک تک مکانهایی که برای نصب دوربین مداربسته مشخص کردهاید را چک کنید تا مطمئن شوید در آن نقطه بهترین تصویر را از دوربین مداربسته میگیرید و شیئی مانع ضبط تصویر توسط دوربین مداربسته نیست. استفاده از این دو سیستم به شما این اطمینان را میدهد که همه چیز تحت کنترل شما باشد.

بسیاری از مردم فکر می کنند وجود دوربین های مداربسته فقط برای حفاظت از خانه مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد دیگری ندارد. همانطور که گفته شد دزدگیرهای اماکن جی ام کا برای منازل، آپارتمان ها، مغازه و فروشگاه ها بسیار پرکاربرد هستند و دارای انواع متفاوتی هستند که شما با توجه به کاربرد و میزان هزینه ای که می خواهید انجام دهید می توانید هر کدام از انواع آن ها را خریداری کنید. کاربرد دوربین های مداربسته در جلوگیری از ارتکاب جرایم بسیار وسیع است. انتقال تصویر دوربین مداربسته این امکان را برای شما فراهم می آورد که بتوانید از راه دور، از طریق گوشی تلفن همراه، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ محیط را تحت نظارت خود قرار دهید. اما نصب دوربین مداربسته تحت شبکه را با اهمیت میکند. استفاده نامحسوس از دوربین های آپارتمانی نیز بسیار رواج یافته است. کابل دوم اما از محل نصب DVR تا محلی که دوربین در آن قرار دارد کشیده می شود و به نوعی کابل برق است.

همانطور که می بینید این دوربین به عنوان یک دوربین Wi-Fi ارائه شده است ، به این معنی که می تواند به روتر Wi-Fi شما متصل شود تا فیلم را مستقیماً به تلفن همراه خود ارسال کنید. اگر شما به دنبال خرید این دزدگیرها می باشید و می خواهید از آنها در جا و مکانهای کختلفی استفاده نمایید، کافیست تا از طریق همین سایت با ما تماس حاصل فرمایید و سفارشات خود را ثبت نمایید. دوربین مداربسته CCTV وسیله ای است که با نصب آن در مکان های مختلف می توان تصاویر را از محیط اطراف ضبط نمود و در مانیتور دستگاه به نمایش درآورد. همچنین استفاده از این ابزارها را به یک سرمایه گذاری اقتصادی تبدیل نماید. و یا به دنبال دوربین مداربسته کوچک هستید که بعد ورود سارقان به منزلتان نتوانند دوربین را پیدا و اطلاعات را از بین ببرند.

هر تولیدکننده پورتهای پیشفرضی روی دستگاه خود تعریف میکند، با این انتظار که کاربر پس از خرید، هنگام راهاندازی شماره پورت خاصی (غیر از پورت پیشفرض) برای دستگاه تعریف میکند. برای اموزش زدن فیش BNC ادامه این مطلب را بخوانید. یک سره کابل RG که به دو سرش فیش بی ان سی متصل است را به دی وی ار، و یک سر دیگر کابل را به دوربین مداربسته متصل کنید؛ توجه کنید که باید فیش BNC را به درگاه ورودی دی وی آر (Input) متصل کنید تا تصویر دوربین مداربسته را ببینید. شما به عنوان نصاب دوربین علاوه بر نصب دوربین های تحت شبکه بایستی با آموزش نصب دوربین مدار بسته آنالوگ نیز آشنایی داشته باشید. پس از انتخاب محل مناسب برای دوربین های مدار بسته شما باید دوربین ها را در محل دقیق متصل نمایید .

همچنین نیز اگر خودتان اقدام به خرید و نصب دوربینهای مداربسته کردید، میتوانید هزینهها را کاهش دهید؛ بشرطی که در منابع درستی به تحقیق پرداخته و از مشاوران زبده و صحیحی کمک گرفته باشید. شما برای اینکه با خیال راحت خانه یا محل کار خود را ترک کنید و به مسافت یا هر جای دیگری بروید نیاز به ابزار هوشمند دارید تا امنیت منزل یا فضای مورد نظرتان را تامین کند. میتوانید با استفاده از دوربین ها، فضای داخل و خارج از خانه را تحت نظارت و کنترل خود قرار داد.

به جرات می توان گفت که بخش اصلی و مهم دزدگیر منزل، سیستم مرکزی آن است که عملکردی همانند مغز برای دستگاه دارد. دوربین مدار بسته بیسیم یا وایرلس Wireless : ویژگی اصلی این نوع از دوربین های مدار بسته بیسیم بودن آنهاست ولی قیمت بالاتری دارند. انواع مختلفی از دوربین های مداربسته از جمله دوربین مدار بسته دیجیتال، دوربین مدار بسته تحت شبکه یا ip و دوربین مدار بسته آنالوگ در بازار وجود دارد که بسته به نوع استفاده می توان هر یک را خریداری و نصب نمود.قیمت مناسب نصب دوربین مدار بسته و استفاده از انواع دوربین مدار بسته در مغازه و کارخانجات و انواع اماکن با گسترش ابزارهای نظارتی و حفاظتی، جایگاه ویژه خود را پیدا کرده، قیمت دوربین مداربسته در مجموعه ایمن صنعت جزو نازلترین هزینه های نصب می باشد و امروزه از دوربین مداربسته در فروشگاه ها ، اداره ها ، مغازه ها و بسیاری از اماکن مورد نیاز استفاده می کنند.

دوربین مداربسته

دوربین های مداربسته کاربردهای متفاوتی در زندگی روزمره ما دارند و سبب افزایش امنیت محیط پیرامون و اطمینان خاطر افراد حاضر در آن محیط می شوند. نصب دوربین در خانه سبب می شود که در صورت بروز هر گونه رخدادی شما سریعا مطلع شود و پلیس را در جریان این رخداد قرار دهند. همچنین با استفاده از دزدگیر مکسرون، می توان از ورود افراد به منزل خود، مطلع شد و سریعا از پلیس در خواست کمک کرد. به این ترتیب شما نیز می توانید به سرعت پلیس و همسایه های خود را تنها با یک تماس تلفنی در جریان گذاشته و فرد سارق را برای همیشه از خانه خود دور کنید. در این مواقع با وجود دوربین امنیتی در صورت بروز مشکل به سرعت میتوانید به خانه مراجعه نمایید. این سیستم های دوربین را می توان به سرعت مستقر کرد که به عنوان استقرار سریع (RDU) شناخته می شود. به هر حال ، اکنون می توان با استفاده از دوربین های مداربسته کوچک این مشکلات را حل کرد .

“100% بدون سیم” به این معنی است که بدون سیم، و بدون نیاز به سیم کشی از بالا به پایین است. درکل نصب دوربین ماشین به دلیل کوچک بودن و سیم کشی کمتر بسیار آسان است . امروز با پیشرفت صنعت دوربین مداربسته دیگر نیازی به سیم کشی و هزینه های زیاد نیست ، شما میتوانید با کمترین هزینه و با نصب دوربین کوچک در منزل که نیازی به سیم کشی و دستگاه ضبط ندارند امنیت را برقرار کنید. انواع مختلفی از دوربین های مداربسته بیسیم هستند که نیاز به سیم کشی ندارند و ابعاد بسیار کوچکی دارند.

بفهمید که می خواهید دوربین را در کجا خانه نصب کنید – آیا اتاق خواب ، محل بازی بچه ها یا هر اتاق دیگر ،شما باید یک نقطه را انتخاب کنید که یک دید مستقیم ، یک زاویه گسترده از کل فضا را ارائه دهد. سیستمهای امنیتی از چندین دوربین مدار بسته، آداپتور، کابل تصویر و کانکتور برق تشکیل شدهاند با ضبط تصویر توسط دوربین مداربسته احتمال سرقت را کاهش میابد . اگر میخواهید بدانید برای نصب دوربین مداربسته چه چیزهایی لازم دارید، این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. اگر میخواهید در خانه خود احساس امنیت و آرامش داشته باشید بهتر است از سیستم های دوربین مدار بسته و سیستم های خانه هوشمند استفاده کنید. اگر بلافاصله بعد از فعال كردن دزدگير، آژير هشدار به صدا در می آيد بايد موارد ذيل را تست كنيم. با بررسی تصاویر در این بخش به راحتی می توان چهره افراد مشکوک را شناسایی کرد.

بهترین شرکت نصاب دزدگیر اماکن

این فکر درست نیست چرا که با نصب دوربین مداربسته در خانه می توان از برای جلوگیری از آتش سوزی نیز استفاده کرد. ما به شما نحوه نصب دوربین مداربسته در منزل را خواهیم گفت. پس برای صرفهجویی در هزینه و در عین حال بیشترین بهرهوری، باید نقاط مناسب را برگزینید تا به نتیجهای مطلوب دست پیدا کنید. پس از همه این ها اگر دزدی و سرقتی اتفاق بیفتد، باز هم دوربین های مداربسته بسیار مفید خواهند بود. نصب این دوربین در محل کار نیز از مزایای بسیاری برخوردار است. نکاتی که در قسمت بالا برای به آن ها اشاره کردیم،از مزایای نصب دوربین مدار بسته در خانه محسوب می شود. در این مقاله به قیمت نصب دوربین مداربسته و عوامل تاثیر گذار بر آن و همچنین مزایای دوربین مدار بسته پرداخته شد. قیمت فروش و نصب بهترین دوربین مدار بسته ایرانی و خارجی در ایمن صنعت که قیمت دوربین مداربسته برای اماکن ساختمانی و مغازه و فروشگاه را با نرخ مصوب به مشتریان گرامی ارائه میدهد میتوانید با شماره ۰۹۱۲۶۷۸۸۳۷۸ تماس حاصل فرمایید .

برای مشاهده و ضبط تصویر دوربینهای مداربستهتان نیاز به یک دستگاه DVR دارید. از بهرهمندیها و مزایا نصب دوربین مداربسته در منزل این است که موجب افزایش سطح امنیت شده و این امر نیز باعث میشود فرد با خاطری آسوده هنگام سفر و دوری از خانه، به مشاهده و بررسی تصاویر ضبط شده توسط دوربینهای مداربسته و ذخیره شده روی دستگاه DVR با استفاده از تکنولوژی انتقال تصویر بپردازد. منع قانونی این مکان ها تنها در صورتی به وجود می آید که این محیط در اطراف مکان های حساس مانند پادگان ها، پایگاه های هوایی و … همچنین در صورتی که خرابی یا مشکلی در دوربین ها و یا دستگاه های DVR به وجود آید حل این مشکلات تنها از تعمیرکار دوربین مدار بسته ساخته است. نخستین مرحله در نصب دوربین مداربسته انتخاب دوربین و تجهیزات جانبی برای به کارگیری در سیستم حفاظتی است. بنابراین انتخاب نصاب حرفه ای، یکی از نکات مهم در خرید و نصب دوربین مداربسته در خانه محسوب می شود.

کاربرد اصلی دوربین مداربسته در سیستم های حفاظتی است اما کاربرد های آن به سیستم های حفاظتی محدود نبوده و از آن فراتر میرود کاربردهایی از قبیل کاربردهای پلیسی ، نظامی، فضایی ،صنعتی ، کنترل ترافیک ، ارتباطات ویدیویی، و تصویر برداری نامحسوس. دوربین مدار بسته این امکان را به شما میدهد تا در هر لحظه از روز بتوانید همهچیز را کنترل کنید و تصویر منزل یا محل کار خود را داشته باشید. اولین دوربین های تجاری با نام Vericon در سال ۱۹۴۹ در آمریکا به بازار عرضه شدند و نکته قابل توجه این عرضه تجاری، عدم نیاز به هر گونه مجوز دولتی برای استفاده از دوربین مداربسته بود. این دستگاه در مکان هایی مانند فروشگاه ها و مغازه های مختلف، ساختمان های مسکونی و تجاری و ادارات و سازمان های مختلف نصب می گردد. دوربین ها به عنوان یک عامل بازدارنده وقوع جرم و جنایات مورد استفاده قرار می گیرند.

علاوه بر ایجاد امنیت و جلوگیری از سرقت، از دوربین های مدار بسته در ادارات و شرکت های مختلف برای نظارت بر عملکرد کارمندان نیز استفاده می شود. پس از آگاهی از نیاز خود می توانید یکی از دوربین های مداربسته موجود را متناسب با با نیازها و بودجه ی خود را انتخاب و تهیه نمایید. ابتدا باید مکان مناسبی را برای نصب دوربین کوچک در منزل انتخاب کنید. استفاده از دوربین های مدار بسته در این مواقع بسیار مفید و سودمند است. امروزه تکنولوژی به قدری پیشرفت کرده است که شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید. قبل از نصب دوربین مداربسته، از سلامت تمام تجهیزات از جمله کابلها و فیشها، دستگاه DVR، دوربینهای مداربسته، مانیتور یا تلویزیون اطمینان حاصل کنید تا در طی پروسههای بعدی به مشکل برنخورید.