شیک ترین ایده برای قفسه کتاب+ تصاویر و قفسه های ترند 2021 سه کنج

قفسه کتاب یکی از لوازم جانبی یا همان اکسسوری مبلمان مسکونی یا اداری محسوب می شود. به همین خاطر نیازی نیست از بزرگترین و قابل توجه ترین کتابخانه ها و قفسه کتاب ها استفاده کنید.در واقع اندازه کتابخانه بستگی به تعداد کتاب ها و اشیائی دارد که قرار است در آن قرار بگیرند. خرید کتابخانه های بزرگی که فقط بخش کوچکی از آن به کتاب ها اختصاص دارند نه تنها زیبایی ندارد و شما را به برداشتن کتاب براب خواندن ترغیب نمی کند بلکه فضای اضافی را را نیز اشغال می کند. برای قرار دادن گلدان یا اکسسوری ها در قفسه های کتاب یک سوم از فضای قفسه کافی است. کتابخانه باکسی پله ای که از جنس ام دی اف مرغوب و نوار لبه pvc در چوب فروش عرضه شده است .

شیک ترین ایده برای قفسه کتاب+ تصاویر و قفسه های ترند 2021 سه کنج

قفسه های کتاب را به صورت اشکال هندسی کنار یکدیگر قرار دهید تا فضا از یکنواختی خارج شود. یکی از مکان هایی که می توان کتابخانه مورد نظر را در آن قرار داد، در نزدیکی راه پله هاست. در ادامه این متن از ساختمانچی با ما همراه باشید تا با انواع الماری کتاب و دیزاین کردن آن ها بیشتر آشنا شوید. با توجه به شرایط اقتصادی شاید به دنبال قیمت کتابخانه ارزان هستید.

  • قفسه خوب نباید به گونه ای باشد که اریانا در دسترس کودکان و افراد خردسال باشند تا به تا به کتابها آسیب نرسد.
  • در ساخت این کتابخانه خانگی از کلاف های چوبی استفاده شده است که باعث کاهش وزن و جابه جایی راحت تر آن شده است و نیز در ساخت آن از روکش طبیعی چوب راش با ظرافت و دقت زیادی استفاده شده است.
  • اما ممکن است شما هم همانند من وقتی که قفسه خود را با کتاب ها تزئین می‌کنید هنوز هم فضای زیادی خالی بماند.
  • چه در یک خانه ویلایی کوچک زندگی می کنید چه در یک پنت هاوس به الماری کتاب احتیاج پیدا خواهید کرد.
  • علاوه بر این، می توان چوب و فلز را در کنار یکدیگر قرار داده و طراحی متفاوتی ایجاد کتابخانه خانگی کرد.
  • در معماری های جدید نقشه ها به گونه ای است که قفسه های کتابخانه به عنوان یکی از بخش‌های تزییناتی در هر نقشه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

ها در حقیقت می توانند قفسه های شناوری برای نگهداری کتاب و وسایل دکوراتیو در فضاهای مختلف خانه باشند. گیره های نگهدارنده کتاب که به دیوار وصل می شوند هم گزینه خوبی برای نگهداری کتاب ها هستند و ایده جذابی برای جایگزینی قفسه های معمول می شوند. می توانیم از فرورفتگی ها استفاده کنیم و آن ها را تبدیل به قفسه کتاب کنیم. در این حالت هم از فضا استفاده بهینه کرده ایم و هم شخصیت خاصی به فضا داده ایم. ایده برای قفسه کتاب زمانی جذاب خواهد بود که نتیجه ظاهری متعادل و هماهنگ در رنگ و طرح داشته باشد.

کتابخانه مدل Fh20

علاوه بر این، می توان چوب و فلز را در کنار یکدیگر قرار داده و طراحی متفاوتی ایجاد کرد. در این حالت قفسه کتاب ما مانند یک مکعب مستطیل ساده و شکیل در کنار اتاق قرار می گیرد. قفسه کتاب مکعبی عموما از چوب یا ام دی اف ساخته می شوند و ظاهری آشنا دارند و عموما چون با سبک های مختلف دکوراسیون داخلی تطبیق پذیر هستند، محبوب .

از کاسه ها و عکس ها گرفته تا گلدان ها، این گزینه ها بی انتها هستند. من به شخصه تمایل دارم همیشه شیئی را در بالای پشته ای از کتاب ها قرار بدهم حتی اگر آن تنها یک شیء سبک و کوچک تزئینی باشد. نوار PVC از پلاستیک مقاوم و مواد بسیار مستحکم تولید می‌شود که در ضخامت یک و دو میلیمتری در عرض‌های مختلف تهیه می‌شود. تنها دلیل استفاده از نوار PVC در لبه ام دی اف و نئوپان مقاوم سازی صفحات می‌باشد. نوارهای PVC از انواع رنگ‌ها درست شده و بنابر سلیقه مشتری می‌توان از آن‌ها استفاده کرد.

کتابخانه مدل 1022 آده چوب