شمشیر 4 حرف شمشیر قرون وسطی ژاپنی: تاریخ، طبقه بندی و ویژگی های تولید | shahsavandmarket

Disyo-Sorimono – این چیزی است که این مجموعه کامل برای دو شمشیر نامیده می شود. Menuki نه تنها تحت پشت بند، بلکه به سادگی در دست زدن به دسته متصل است. مرحله بعدی بعد از انتخواب نوع شمشیر, کن جتسو انتخواب الیاژ تیغه شمشیر میباشد. الیاژ های استفاده شده در ساخت شمشیر بنا به کاربرد آن میتواند متنوع باشد.

کاوش در فرآیند ساخت تیغه و تکنیک‌های پشت ساخت شمشیر سامورایی

تیغه بلندتر از سه شکو (۹۰ سانتی متر) آداچی و یا نوداچی خوانده می‌شوند. اینگونه شمشیرها کاربرد کمتی دارند و استفاده چندانی ندارند. این شمشیر که ملاحظه میکنید مدل خاص و کمیاب آکی هیرا کاتانا میباشد.صفر تا صد ساخت این شمشیر در زنجان و توسط هنرمند برجسته استاد بیگدلی انجام شده است.

🔴 اجزای اصلی کاتانا🔴

شمشیر 4 حرف شمشیر قرون وسطی ژاپنی: تاریخ، طبقه بندی و ویژگی های تولید | shahsavandmarket باید قبل از هر مسئله دیگری به این نکته اشاره کرد که شمشیر نقش بسیار مهمی را در فرهنگ عربی چه دوران جاهلیت و چه پس از ظهور اسلام داشته است. تاکتیک های فراوانی در طول قرون اخیر برای استفاده از این گونه خاص از شمشیر اختراع شده است که در جنگ های بی شماری که در میان قبایل ژاپن دوران قرون وسطا در گرفته است به کمال رسیده اند. امروزه از این شمشیرها بیشتر برای نمایش و یا بعضی تمرینات خاص ورزشی مثل “کندو” بهره گرفته می شود. Shikomizue یک عصای چوبی یا بامبو با یک تیغه پنهان بود. تیغه شومیزو می‌تواند مستقیم یا کمی خمیده باشد، زیرا عصا باید تمام خم‌های تیغه را با دقت دنبال می‌کرد. Shikomizue می تواند هم یک شمشیر بلند و هم یک خنجر کوتاه باشد.

این شمشیر برای اجرای مراسم و جشن ساخته شده و در میدان نبرد استفاده نمی‌شده است. قبل از شروع روند، استاد زمان زیادی را صرف مراقبه کرد، او دعا کرد و پست را برگزار کرد. اغلب، Blacksmiths در زمان کار قرار داده شده بر روی لباس کشیش شینتو یا کت و شلوار مراسم دادگاه. قبل از شروع روند فرآیند، Forge به دقت تمیز شد، ورودی های او بر روی اتاق های مورد نظر برای ترساندن ارواح شیطانی و جذب خوب بود. در زمان کار، Forge تبدیل به یک مکان مقدس شد، تنها خود آهنگر و دستیار او می تواند به آن برود. اعضای خانواده (به استثنای زنان) در طول این دوره ورود به کارگاه ممنوع بود، زنان به زنان اجازه نمی دادند که به زرق و برق وارد شوند، از اینکه چشمانشان را از بین می بردند.

  • این گونه از شمشیرها درسرزمین هایی مثل لهستان، فرانسه، انگلستان و ایالتهای آلمانی زبان آن دوره در قاره اروپا مورد استفاده قرار می گرفتند.
  • چرخش همزمان هر دو بازو این امکان را برای جنگجو فراهم می کند که دامنه نوسان گسترده ای را بدون اتلاف انرژی زیاد به دست آورد.
  • با کمک واکیزاشی، جنگجویان سر مخالفان کشته شده را بریدند یا با اسیر شدن، سپپوکو – خودکشی کردند.

کاتانا دارای انواع مختلفی است، یکی از آنها، Ko-Katana است – یک نوع کتانا کوتاه، که همراه با نورد در مجموعه سامورایی منظم از سلاح های سرد است. COCATANA راست راست دست راست بدون دستکاری، یک تیغه کوچک منحنی. نمونه ای که در ادبیات داخلی شرح داده شده طول 690 میلی متر است، طول تیغه 520 میلی متر است. ناگاماکی یک سلاح باستانی ژاپنی است که قرن‌ها مورد استفاده قرار گرفته است. این یک سلاح دسته بلند با تیغه‌ای منحصر به فرد به شمار می‌رود که طرفداران زیادی دارد. ناگاماکی بیشتر در دوره ادو (۱۸۶۸-۱۶۰۳) مورد استفاده قرار گرفت و مورد علاقه جنگجویان سامورایی قرار داشت.