سیر سیاه؛ خواص، مقایسه با سیر معمولی، طرز تهیه در منزل

به علاوه میزان آنتی اکسیدان های مختلف در سیر سیاه 4 تا 5 برابر بیشتر فروشگاه آریو کالا از سیر است. سیر تازه به عنوان ماده ای مغذی که باعث سلامت قلب می شود معروف است. سیر و سیر سیاه هر دو پلاک های چربی درون خون و رگ ها را کاهش می دهد. این پلاک های چربی با رسوب در بدنه رگ ها باعث تنگ شدن رگ ها و عروق شده و باعث کاهش جریان خون و افزایش فشار خون می شود.

سیر سیاه؛ خواص، مقایسه با سیر معمولی، طرز تهیه در منزل

سیر مذکور سرشار از آنتی اکسیدان بوده و سبب افزایش سیستم ایمنی بدن می شود . نکته جالب توجه خواص بیشتر این نوع سیر نسبت به سیر تازه یا معمولی می باشد . به علت مزه بهتر , خواص بیشتر , و بوی دلنشین تر این مدل از سیر در جهان طرفداران بیشتری دارد .

دانلود سریال خون سرد قسمت یازدهم 11 (دانلود قسمت Eleven خون سرد) کامل با حجم رایگان

خواص سیر سیاه؛ در این پست می توانید خواص سیر سیاه را مشاهده کنید و برای پیشگیری و درمان بیماری ها از آن استفاده کنید. سیر سیاه ویژگی های خاصی دارد که آن را برای درمان بیشتر بیمارهای استفاده می کنند. سیر سیاه حاوی آنتی اکسیدان بیشتری نسبت به سیر معمولی دارد و همچنین ترکیب بیشتری از S-Allylcysteine در آن وجود دارد که به جذب آلیسین کمک می کند.

تحقيقات نشان داد كه عصاره سیر سياه داراي اثرات مهار كنندگي در مهار تکثیر سلولی و القای آپوپتوز در سلولهای سرطان معده انسان مي باشد. سير سياه و پرتو درماني در كنترل رشد سلو ل هاي سرطاني ريه چشمگير بوده است. مطالعه ديگري حاكي از آن بوده است كه عصاره سير سياه منجر به ايجاد سميت در لاين هاي سلولي سرطان ريه، سرطان پستان و سرطان معده طي ۷۲ ساعت شده است. عصاره سير سياه همچنين توانايي ضد سرطاني خود را در سلول هاي سرطاني روده بزرگ اثبات كرده است. عصاره سير سياه ممانعت از رشد سلول هاي سرطاني كلون را از طرق آپوپتوز انجام مي دهد. در این فرآیند سیر را در دمای ۶۰ تا ۷۷ درجه به مدت ۳۰ تا ۹۰ روز نگه می دارند.

سیر سیاه بارلیک

مونوسدیم گلوتامات ماده غالب در گوجه را و چسبناک است تخصصی ایجاد می کند صورت مصرف بارگیری به بعضی سلول های مغزی آسیب می رساند. این ترکیبات به طور طبیعی در طول ذخیره سیر در دمای سرد می توانند هیدرولیز و اکسید شده و آلین تشکیل می دهد. لطفا جهت مشاوره با کارشناسان ما با شماره ۰۳۱۹۱۰۱۵۵۱۰ تماس بگیرید. راحت ترین و ساده ترین نحوه ثبت سفارش ، ثبت سفارش به صورت آنلاین از وب سایت در کمتر از 3 دقیقه می باشد . اگر قبل از ورزش غذا بخورید، می توانید چربی بدن خود را بیشتر بسوزانید.

  • تحقیقات نشان داده است که سیر سیاه مانع از واکنش های آلرژیک و حساسیتی بدن می شود و می تواند به عنوان یک ماده مفید در درمان بیماری های حساسیتی مورد استفاده قرار گیرد.
  • شرکت بازاریابان ایرانیان زمین با توجه به رویکرد چند ساله خود اقدام به تولید و توزیع سیر سیاه با نام تجاریDR.BIZنموده که مورد استقبال بینظیر مشتریان خود شده .
  • طبق دو پژوهش علمی، سیر سیاه باعث کاهش وزن، کاهش چربی شکم، کاهش چربی مضر خون و افزایش چربی خوب خون می شود.
  • سپس غذای پرچرب برای همه موش ها قطع شد و به موش ها سیر سیاه داده شد.
  • سیر سیاه را باید از کمپانی دکتر بیز خرید کنید، تمامی فرایند گفته شده در تهیه سیر سیاه توسط کمپانی دکتر بیز تهیه میشود و معمولا سیر سیاه در بازار، به خصوص در عطاری ها فاقد هرگونه مجوز سازمان غذا و دارو و از جمله سیب سلامت است.

در حالی که به نظر می رسد سیر سیاه یک پدیده جدید است، اما قرن هاست که وجود دارد و مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از دلایل محبوبیت آن این است که سیر سیاه مانند سیر خام تازه دارای آنتی اکسیدان و سایر مواد مغذی اصلی است که می تواند به بهبود سلامتی شما کمک کرده و از بروز بسیاری از بیماری ها پیشگیری کند. سیرسیاه یکی از انواع سیر است که طی فرآیندی شکل متفاوتی نسبت به سیر معمولی پیدا کرده است. این سیر دارای خواص و فواید زیادی در محافظت از مغز و قلب، تقویت سیستم ایمنی است و تاثیر زیادی در لاغری و رفع ناراحتی های معده دارد. آگاهی از طریقه مصرف، عوارض و کاربرد سیرسیاه برای همگان بسیار لازم و ضروری است.

کنترل قند خون با سیر سیاه