رزرو بازی اتاق فرار ترسناک همراه با تصاویر و ویدیو

شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به شعبه‌های مختلف در شمال تهران و غرب تهران، از اتاق فرارهای مختلف این مجموعه استفاده کنید و هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید. شعبه‌های مختلف اسکیپ کیوب موجب شده است، تا درمعرفی بهترین اتاق فرارهای غرب تهراننیز، اسمی از این اتاق فرار هیجان انگیز باشد. در واقع لقب ترسناک ترین اتاق فرار تهران برای هر مجموعه ای میتونه جذاب باشه ولی اینکه اون بازی برای همه ترسناکه یا نه مهمه.

  • شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به شعبه‌های مختلف در شمال تهران و غرب تهران، از اتاق فرارهای مختلف این مجموعه استفاده کنید و هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید.
  • اگر این اصل را فراموش کنید و یا به خوبی آن را رعایت نکنید، مطمئن باشید که محال است بتوانید معمای داستان را حل کنید و با موفقیت خروج و فرار از اتاق را انجام دهید.
  • به غیر از این دو ژانر، اسکیپ روم‌ها سبک‌های دیگری از جمله سیاسی، مهیج، کمدی و دراماتیک هم دارند.
  • مجموعه اسکیپ روم دات آی آر در سال 1395 با اتاق فرار هیجان‌انگیز نجات شهر در عمارت تاریخی دبیرالملک با ژانر پلیسی – سیاسی فعالیت خود را آغاز کرد.
  • روند بازی هم داستانی سیاسی را دنبال می‌کند که شما و تیمتان بخشی از آن هستید.
رزرو بازی اتاق فرار ترسناک همراه با تصاویر و ویدیو در روند این سناریو کاملا از زندگی روزمره خود خارج می‌شوید و وارد تهران دهه چهل می‌شوید. همچنین این اتاق فرار از طراحی و دکوری فوق العاده زیبا ساخته شده است که هر بازیکنی پس از بازی به این موضوع اذعان دارد و خاطرات تهران قدیم را در ذهن‌ها ثبت می‌کند. پس اگر حس و روحیه کار آگاهی در شما وجود دارد، فرصت را از دست ندهید و شرلوک هولمز تهران قدیم شوید. مجموعه دالون در دو سناریوی تله مرگ و تنگنا فعالیت می‌کند.در این بازی شما وارد یک اتاقی می‌شوید که پر از سرنخ‌ های مرتبط و گاهی نامرتبط و همچنین معماهایی که در بازی طراحی شده است.

این اتاق فرار با دارا بودن چندین سناریو مختلف و چالش برانگیز، ذهن شما را درگیر می‌کند. سناریوهای هیجانی و ژانر وحشت در اسکیپ هوم، آدرنالین خون شما را در بالاترین میزان خود قرار می‌دهد تا تجربه‌ای جذاب از حضور در این فضا داشته باشید. در معرفی بهترین اتاق فرارهای شرق تهران، باید به معرفی اسکیپ تایم بپردازیم. در این اتاق فرار می‌توانید 4 الی 8 نفره به همراه دوستان‌تان شرکت کنید. حدود زمان سناریوهای مختلف بازی در این اتاق فرار، حدود رزرو اتاق فرار 60 دقیقه است. پس با نهایت دقت، تیم هیجان‌انگیزی ترتیب بدهید و ساعات جذابی را در این اتاق فرار بگذرانید.

۱۶_اسکیپ روم دات آی آر

پیشنهاد میکنیم قبل از رزرو میزان سختی بازی هارو باهم مقایسه کنید و یا با گیم مستر بازی مشورت کنید. در این بازی شما در خانه‌ای متروکه و قدیمی با قاتلی سریالی رو به رو می‌شوید و این قاتل سریالی قصد دارد شما را با تزریق سم به قتل برساند. او قصد دارد دست و پای شما را ببندد و سپس سم مورد نظر را تزریق کند. بخش یازده تیمارستان آبان محل نگهداری بیماران قاتل و با درجه خطر بالا است و به همین جهت همواره تحت مراقبت های ویژه ای قرار دارد و گزارش های روزانه از این بخش به مراکز امنیتی ارسال می شود. ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند.

افراد به عنوان گیم مستر در بازی اتاق فرار موظف‌اند تا در طول بازی همواره قدم به قدم با بازیکنان همراه باشند که این همراهی به صورت غیر حضوری و از اتاق مانیتورینگ مجموعه انجام می‌شود. در نتیجه بازیکنان می‌توانند در صورتی که با حس ترس و یا استرس بسیار زیادی در طول بازی مواجه شدند، از گیم مستر راهنمایی گرفته و یا از طریق درب خروجی اضطراری اتاق فرار، از آن محیط خارج شوند. مجموعه ایپک اسکیپ تا به حال چهار سناریوی ترسناک و مهیج به نام‌های اتاق فرار رخنه، اتاق فرار حصار، اتاق فرار آخرین تقاص و اتاق فرار مه را ارائه داده است.

اتاق فرار کانو/ مشهد