راهنمای واریز و برداشت در کوینکس (CoinEx) -ایران ارز دیجیتال

3- در این قسمت اون کد 6 رقمی که در google authenticator که مال کوینکس هستش رو وارد کنید. اپلیکیشن ((Google Authenticator با کدهای یکبار مصرف چند ثانیه ای که ارائه می دهد (یعنی همان TOTP)، عملیات احراز هویت را به انجام می رساند. در مرحله TOTP ، شما با استفاده از اپلیکیشن Google Authenticator که یک اپلیکیشن رمزساز چنددقیقه ای است ، وارد حساب کاربری شوید . در فیلد سوم ، شما پسورد خودرا میتوانید انتخاب کنید . برای این کار نیز به تب دارایی ها و بخش مارجین رفته و جفت ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. در بخش SMS میتوانند کاربران با وارد کردن کد پیامکی ارسال شده ، تایید حساب کاربری و تاییددومرحله ای را انجام دهند . و در نهایت معایب صرافی CoinEx عدم پشتیبانی ارزهای فیات،.رعایت حداقل مقدار سپرده و برداشت لازم است و آخر اینکه هزینه های برداشت دریافت می شود.

دقت کنید ، که پسورد شما باید ترکیبی از حروف و اعداد و کاراکتر ها باشد . پس از همه فیلدها روی Sign Up کلیک کنید. برای اضافه کردن سرویس کلیک کنید و روی گزینه Scan QR Code کلیک کنید . حال ، باید اپلیکیشن را روی گوشی نصب کنید . تلفن های همراه نیز میتوانند به حساب کاربری متصل شوند که امنیت کلی را افزایش میدهد. برای کوینکس، امنیت کاربر همیشه در اولویت قرار دارد. شما میتوانید با چند مسیر بسیار ساده در داخل صرافی مورد علاقه خود که هم اکنون کوینکس است ، ثبت صرافی coinex نام کنید . در این قسمت ، شما باید حالت ۲FA یعنی تایید دومرحله ای را برای حساب خود بسازید . یعنی برای به تعویق انداختن عدد لیکویید از دارایی موجود در حساب فیوچرز شما استفاده شده و دارایی اصلی شما نیز دچار ضرر می شود.

در مرحله بعد توکن های CET با توجه به حجم معاملات بین تریدرها توزیع می شود. پس از انتقال داراییهای غیر فعال به حسابهای مالی کاربران، آنها درآمدهای حاصل از حسابهای مالی خود را دریافت میکنند که دارای سود مرکب روزانه و بدون محدودیت در حداقل سپرده است. ۸. پس از اینکه درخواست به طور موفق ارسال شد، سیستم به طور خودکار، برداشت رمز ارز را تایید کرده و به شما از طریق پیامک اطلاع میدهد. سطح اول مربوط به کاربران تایید نشده است که برای این کار چنانچه شما تنها شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را مورد تایید قرار دهید، در سطح اول قرار خواهید گرفت و می توانید معاملات خود را آغاز کنید. CoinEx به شما یک مرکز راهنما (Help Center) ارائه می دهد، که به شما امکان می دهد تا در بین موضوعات فهرست شده گزینه مناسب را جستجو کرده و پاسخی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

، امنیت کاربر همیشه در اولویت قرار دارد.

در این مرحله برای دریافت کد تایید ایمیل، روی قسمت «دریافت کد» کلیک کرده و آن را پر کنید. روی تصاویر Appstore و googleplay برای اینکه بفهمید چه اپلیکیشنی را باید نصب کنید بفشارید و بعد از نصب ، سپس گزینه next را بفشارید . اگه بر روی این گزینه کلیک کنید صفحه ای که در عکس زیر هست رو مشاهده میکنید. 7- در نهایت پس از انجام و پر کردن مراحل بالا میتونید به راحتی بر روی دکمه Withdraw کلیک کنید. برخلاف تبلیغاتی که در شبکههای اجتماعی بر روی این صرافی میشود، اطلاعات دقیقی از مجوزهای این صرافی وجود ندارد و اخیرا در ایران فیلتر شده است. نمادی به صورت 2X، 3X، 5Xو بیشتر در سمت راست هر جفت ارز وجود دارد. در فُرم دوم ، شما باید پس از زدن دکمه Send Code ، کدی که درون ایمیل دریافت کردید و ۵ رقم میباشد را درون فیلد دو وارد کنید تا تایید شود شما شخص حقیقی هستید .

سپس بارکد را از روی صفحه اسکن کنید .

سپس کدی برای شما خواهد آمد که ۳۰ ثانیه مهلت وارد کردن آنرا دارید ! سپس گزینه send code فیلد اول را بزنید تا کدی را به ایمیل شما ارسال کند . این به این معنا نیست که شما بی حواسی بخرج دهید! شما میتوانید زبان خود را از English/USD به فارسی هم تغییر دهید! تایید دومرحله ای ، امنیت حساب شما را بالا میبرد و حتی فردی که اطلاعات اولیه حساب شمارا داشته باشد سخت تر میتواند وارد حساب شما شود . در بالا سمت راست طبق عکس بالا ، روی گزینه sign up کلیک کنید . سپس بارکد را از روی صفحه اسکن کنید . این افراد عمق یا به عبارت دیگر سوخت بازار را فراهم می کنند. تمام این کلکسیون های درون بازی با استفاده از توکن های غیرمثلی NFT هایی که در بازار دسنترالند Decentraland خریداری و فروخته می شوند، ایجاد می شوند.