دکور مغازه طلا فروشی شیک و خارق العاده

یکی دیگر از عواملی که روی دکور مغازه تاثیر میگذارد، چیدمان محصولات است. 4. استفاده از ویترینهای ام دی اف و یا سنگ نیز پارامتر دیگر در قیمت تمام شده دکوراسیون داخلی طلافروشی محسوب میشود. با ما از طریق شماره های اعلام شده در سایت در تماس باشید تا دکوراسیون مغازه کوچک یا فروشگاه بزرگ شما را به بهترین وجه انجام دهیم . با توجه به اهمیتی که که این موضوع دارد؛ لذا بسیاری به دنبال مراکز معتبر و افراد باتجربه در این زمینه هستند؛ چرا که طراحی داخلی تا حدودی هزینه بر بوده و اگر توسط افراد ماهر انجام نشود، فرد دچار زیان بسیاری می شود.

طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی

خیلی از افراد این تصور را دارند که دکوراسیون کار بسیار ساده ای است که می توان با استفاده از تغییر فضای جزیی می توان این کار را انجام داد. سبک دکوراسیون روستیک درواقع همان سبک روستایی است که به صورت ساده و بی آلایش دکوراسیون فضای داخلی طراحی و پیاده سازی می شود. تطبیق رنگ گلدان با گل ها، انتخاب بهترین شیک ترین مدل صندلی و نیمکت ها، نحوه ی صحیح چیدمان وسایل همه و همه تأثیری شگفت در بی نظیر بودن طراحی و دکوراسیون روف گاردن دارد.

دکوراسیون مغازه طلا و جواهر

اغلب مشتریان جواهرفروشی ها قشر خانم ها هستند که به زیبایی بصری بسیار اهیمت می دهند و بسیاری از افراد تنها با دیدن دکوراسیونی شیک و لوکس حاضرند به آن فروشگاه اطمینان حاصل کنند و در نهایت اقدام به خرید کنند؛ لذا دکوراسیون باید چشمگیر باشد. نورپردازی هم لازم است که به گونه ای باشد که مشتریان و خریداران بتوانند به راحتی محصولات خود را انتخاب کنند. شاید بتوان به جرات گفت: نورپردازی مناسب حتی از خود دکوراسیون هم مهمتر است زیرا شما حتی اگر بهترین دکوراسیون مغازه جواهر فروشی را داشته باشید اما از نورپردازی مناسبی استفاده نکنید نخواهید توانست زیبایی واقعی دکوراسیون خود را برای مشتری ها به نمایش بگذارید. به همین جهت طراحی داخلی مغازه برای کسب و کار بیشتر حائز اهمیت است زیرا باعث می شود مشتریان بیشتری را به سمت و سوی خود بکشاند. طرح کف ممکن است برای طلا سازی ها با مقادیر خرده فروشی پایین متفاوت باشد – ممکن است از قفسه های دیواری باز استفاده شود تا مشتریان بتوانند کالا را مشاهده کنند.

طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر

در نهایت نیز کارهای دکوراسیون آنجا را هم با ترکیبی از لمسه کاری، ابزارهای پلی اورتان آماده، پتینه کاری سقف، قاب سازی های گچی روی دیوار و آینه ی دکوراتیو داخل آن انجام دادیم، کلیه ویترین ها و کاور گاوصندوق و همچنین ویترین ورودی مغازه و در ورودی که کار نجاری با چوب و ورق MDF روکش چوب بلوط و رنگ وایت واش صورت پذیرفت. اما بهتر است چیدمان را طوری انجام دهید تا با حضور مشتریان زیاد هم دید شما و ضبط فیلمها دچار مشکل نشود. از آنجا که خصلت وجود انسان حس رضایتمندی و ارزش است، پس این حس را با استفاده از چیدمان مبلمان راحت و زیبا در مشتریان خود ایجاد نمایید. در زمینه طلا و جواهر نیز برندهای معروفی در دنیا وجود دارد که مشتریان از خرید آن ها لذت برده اند.

دکوراسیون طلا فروشی شیک

روشنایی و نور حاصل از این نوع لامپ ها با کمترین صرف هزینه فضایی شیک و زیبا ایجاد می کند. هر چند که توانایی طراح داخلی در امر طراحی داخلی و اجرای دکوراسیون مجتمع مسکونی در اینکه کجاها خرج کند و کجاها از صرف هزینه های بیهوده جلوگیری کند؛ بسیار اهمیت دارد. کلیه موارد ذکر شده از پارامترهای تاثیرگذار در هزینه طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی است که لازم است، مالکان پیش از اجرا نمودن آنها در مغازه به آن توجه نمایند. در اغلب سبک های طراحی دکوراسیون طلافروشی ، از حداکثر نور و روشنایی استفاده می شود.

سکشن بندی و پارتیشن بندی موجب خواهد شد تا مشتریان به راحتی محصولات طراحی مغازه طلا و جواهری را انتخاب کنند. یکی از عوامل بسیار مهم که باعث جلب توجه مشتریان و زیباتر به نظر رسیدن طلا و جواهرات میشود، نور زیاد و البته انعکاس نور است. شما می توانید در بخش ها و پارتیشن بندی های مختلف طلا و جواهرات را قرار دهید. در طراحی مغازه طلا فروشی باید به بخش پیشخوان طلافروشی توجه نمود. ویترین در طلافروشی از اهمیت بالایی برخوردار است. نورپردازی نقطه ای، که نزدیک به اشیاء در معرض نمایش قرار دارد، ممکن است برای برجسته سازی ویژگی های ذاتی جواهرات گرانبها و نیمه قیمتی استفاده شود. همان طور که در این مقاله بیان نمودیم، یکی از فاکتورهای بسیار مهم که سبب جلب توجه مشتریان و همچنین جذابیت بیشتر جواهرات و طلای موجود در فروشگاه می شود، نور کافی و انعکاس نور است.

طراحی دکوراسیون مغازه طلا و جواهرات

همان طور که در قسمت قبلی توضیح دادیم، در صورتی که مناسبترین نورپردازی را برای فروشگاه خود میخواهید، بهتر است از چراغهای LED استفاده نمایید. 5. استفاده از نورپردازی حرفه ای و بهره مندی از ال ای دی، چراغهای آویز لوکس و مجلل و همچنین تجملاتی از دیگر مواردی است که بر روی قیمت نهایی طراحی دکوراسیون داخلی طلافروشی تاثیرگذار است. برای رضایت مندی و جلب توجه مشتری بهتر است از بهترین امکانات برای معرفی فروشگاه جواهری بهره گیریم. اما شما می توانید خاص باشید؛ این ایده مخصوصا برای طراحی دکور طلا فروشی کوچک می تواند بسیار جذاب باشد. متریال استفاده شده در این پروژه بسیار ارزان قیمت است. هدف از این کار جذب بیشتر مشتری است. طلا کالای درخشان و زیبا است که زیبایی ان در زیر نور پردازی صحیح دو چندان می شود .

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی

طلافروشی شما هر متراژی هم که داشته باشد برای جذب بیشتر مشتری نیاز به زیباسازی آن دارید. شما تمرکز بیشتری را بر روی کار خود دارید. طراحی دکوراسیون مغازه طلا فروشی باید به گونه ای باشد که علاوه بر افزایش زیبایی و جذابیت، نکات مربوط به حفاظت و امنیت نیز در آن رعایت گردد تا در نهایت، با برخورداری از حداکثر آرامش و اطمینان خاطر پذیرای مشتریانی باشید که برای خرید این کالای لوکس به مغازه ی شما مراجعه می نمایند. به عنوان مثال استفاده از رنگ کرم و سفید برای دیوارها در طراحی اداری موجب می شود فضای اداری کوچک کمی بزرگتر به نظر برسد. بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای برند گالری بسیار مهم است. در طلافروشیهایی که دارای سقف بسیار بلندی هستند، طراحان داخلی از روشناییهای توکاری که دارای زاویه تابش بیست الی چهل درجهای هستند نیز استفاده میکنند.

البته به غیر از این ها وسایل روی میز و وسایل متفرقه هم چیدمانشان مهم است و به طراحی داخلی رستوران اثر می گذارد. پیشنهاد ما این است که صندلی ها را چرخان انتخاب کنید و سایز آن ها نیز کوچک باشند. ایده ی دیگری این است که در طراحی ویترین مغازه از باکس ها یا همان جعبه های سیاه و سفید استفاده شود. هر مغازه عینک فروشی با داشتن یک المان یا تم خاص می تواند به راحتی نظر رهگذرها را به خود جلب کند و در خاطر مشتریانش باقی بماند. دکوراسیون داخلی و نمای مغازه، گام اصلی برای ارتقای فروش و جلب نظر مشتری می باشد.

هدف از این کار جذب بیشتر مشتری است.

استفاده از رنگ های فانتزی مانند صورتی یا سبز در طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر، چندان مناسب نیست. به طور مثال استفاده از متریال چوبی با انواع رنگ های روشن و تیره گرمای خاصی را به طراحی داخلی صرافی می دهد و آن را از حالت سرد و یکنواختی بیرون می آورد. یکی از مناسب ترین ایده ها برای طراحی داخلی لابی هتل استفاده از لوسترهای بزرگ و لوکس و همچنین استفاده از مبلمانی با شکوه و مجلل می باشد. مورد مناسب دیگر برای طراحی روف گاردن استفاده از چراغ های ایستاده تزئیناتی است این گونه چراغ ها باعث می شود در شب روف گاردن جذابیت بیشتر به خود بگیرد. طراحی ویترین طلافروشی،باید به گونه ای باشد که در نگاه اول نظر مشتری را جلب کند،یعنی ویترین طلافروشی باید توانایی جذب مشتری به سمت مغازه را داشته باشد.از آنجایی که خانم ها علاقه ی زیادی به مکان های لوکس و لاکچری دارند،طراحی و اجرای طلافروشی لوکس می تواند مغازه ی شمارا متمایز از دیگر مغازه ها کند، حتما و حتما به طراحی و تمیزی مغازه ی خود اهمیت بدهید.

با افتخار اعلام می داریم شرکت دکوراسیون داخلی دکور ایرانی با کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه آماده ارائه آخرین و به روز ترین و مدرن ترین طرح های خود در زمینه انواع دکورهای مغازه به شما عزیزان می باشد.پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه تصمیم نهایی خود را در جهت انتخاب طرح برای دکور مغازه تان را بگیرید حتما یک بار به دفتر شرکت ما مراجعه کرده و از آخرین نمونه کارهای ما دیدن نمایید.فعالیت در این زمینه به نوعی در حیطیه دکوراسیون تجاری محسوب می شود و می بایست نکات و اصول مربوط به تجارت را در طراحی داخلی مغازه طلا و جواهر آن رعایت کنیم. در بخش زیر هم چند نمونه پروژه انجام شده توسط متخصصین شرکت فنی و مهندسی آچیلان دکور در زمینه دکوراسیون و طراحی داخلی بانک را می توانید مشاهده نمایید و با اصول کار متخصصین این مجموعه بیشتر آشنا شوید. یکی از ایده هایی که برای طراحی داخلی مغازه های کوچک به کار می رود استفاده از رنگ سفید است هم به دلیل این که رنگ سفید رنگی لوکس محسوب می شود و هم این که فضا را بازتر جلوه می دهد.

ویترین های مغازه طلا فروشی با ویترین بقیه مغازه ها فرق دارد و می بایست علاوه بر موضوع دکور و زیبایی بقدری ایمن باشد که خیال صاحب مغازه را تا درصد بسیاری راحت کند . دیزاین و دکوراسیون داخلی این محل تأثیر مستقیمی بر روی جذب مشتری دارد. جالب است بدانید این سنگ به صورت ترکیبی با مواد اولیه کورین و سنگ کوارتز ساخته شده است و چون در این دو نوع سنگ رزین و سیلیس وجود دارد می توان گفت رزین و سیلیس دو ماده اصلی سنگ با کیفیت و با دوام مارمونایت است. تصور کنید می خواهید برای خرید یکی از لوازم های خانه ی خود کالایی گران قیمت و با کیفیت بخرید؛ اولین چیزی که در ذهن شما می آید رفتن به مغازه هایی است که ظاهری لوکس دارند.

طراحی داخلی طلا فروشی

به عبارتی میتوان گفت که طراحان داخلی باید آموزشهای گسترده ای را در مسائل گوناگون طراحی و همچنین اجرا کردن آن دیده باشند و علاوه بر آن این امکان را داشته باشند که با پیمانکاران متعدد، طرح عملیاتی خود را به همراه دستور کار با امکان نظر بسیار زیاد ارائه نمایند و بر روی عملیات آنها کنترل و نظارت کامل را داشته باشند. طراحی دکوراسیون طلافروشی باید به گونه ای انجام شود که بتواند نظر مشتریان به ویژه خانم ها را جلب کند. طراحی دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی لازم است به نحوی باشد که جذاب بوده و مشتریان بتوانند محصولات خود به راحتی انتخاب کنند. مصرف انرژی آنها بسیار پایین است و شما میتوانید هر طوری که دوست دارید از آنها در نورپردازی ویترینهای داخل مغازه استفاده کنید.

علاوه بر این، مشتریان با نگاهی بی تامل از دورترین فاصله ها براساس ترکیب رنگ لوگوی مغازه ی شما می تواند تشخیص دهند که این فروشگاه، مغازه طلافروشی است. این کار موجب می شود طراحی داخلی جلوه ای بی نظیر به خود بگیرد. هزینه دکوراسیون و طراحی بستگی هم به انتخاب شما و استفاده ی شما از مصالح، متریال و وسایل مورد نیاز است و همین امر موجب بالا رفتن هزینه یا کم شدن آن می شود. این نورپردازی ها میتوانند در سقف، دیوار ها و همچنین در بالای هر ویترین اعمال شود، البته انتخاب نوع نورپردازی بستگی زیادی به نوع ویترین های مغازه دارد. اما اصل سادگی اگر رعایت شود، جواهراتی که در ویترین قرار داده میشوند، بیشتر خودنمایی خواهند کرد.

در مجموع به منظور طراحی داخلی این سری از فروشگاهها باید تلفیقی از رنگهای کرمی، طلایی و سفید استفاده کنید که طراحان داخلی، در این راستا سعی میکنند با توجه به فضای داخلی در اختیار داشته، مناسبترین ترکیب رنگ را برای این محیط انتخاب کنند. ترکیب رنگ های ملایم با رنگ جواهرات یکی از ایده هایی است که گروه درخشانی می تواند در دکوراسیون دکور مغازه طلا فروشی استفاده کند. طراحی ویترین و چیدمان جواهرات در آنها باید به گونه ای باشد که طلا و جواهرات از جهات گوناگون قابل رؤیت باشند. به جز تمامی موارد فوق در طراحی داخلی ویترین باید برای چیدمان طلاها سلیقه ای خلاقانه به خرج دهید. نکاتی مانند ارتفاع ، شکل ، رنگ ، متریال و فرم ویترین می تواند تاثیر بالایی در دید مناسب برای مشتری داشته باشند. رنگ ها را طوری را طراحی کنید که مشتری از فاصله دور هم متوجه کسب و کار شما شده و وارد مغازه شود.

دکور مغازه طلا فروشی