دانلود پادکست جديد | mey

قسمت‌های مربوط به کودتا در این پادکست برای آغاز شنیدن بسیار مناسب‌اند. در ادامه لیست پادکست های فارسی موسیقی را مشاهده می‌کنید. رادیو شنبه پادکست مرتبط به هفته نامه استارتاپی شنبه است. اگر به دنیای کسب‌وکارهای نوپا علاقه دارید، رادیو شنبه را از است ندهید.

چیروک سراغ داستان‌های کهن و شفاهی ایران در نواحی مختلف می‌رود. متل‌ها و قصه‌های کوتاه اقوام مختلف در این پادکست روایت شده و بعضا، نگاهی نیز به منشا پیدایش‌شان نیز انداخته می‌شود. این پادکست محصولی از احسان عبدی‌پور است که به واسطه‌ی کتاب‌باز بیش از پیش شناخته شده است. در این پادکست داستان‌های نوشته شده‌ی احسان عبدی‌پور را می‌شنوید.

۵. کتابگرد

دانلود پادکست جديد | mey

پادکستِ لونـــــار مروری است بر چند نمونه از بهترین داستانهای کوتاه تاریخ ادبیات علمی تخیلی که به شکل آدیو دراما روایت میشوند. آدیو دراما یا نمایش صوتی گونه ای از محتوای صوتی است که کاراکترهای هر داستان صدا و بازیگری مختص به خود دارند و فضای داستان با آمبیانس و افکت های صوتی طراحی میشود. قسمتی که امسال دوست دارم معرفی کنم قسمت سوم فصل سوم هست که توی کاورشون البته به اشتباه نوشتن فصل دوم! یعنی بیشتر درمورد اون صحبت کردن و دستگاه/اپلیکیشن فحش‌ساز فحش‌بده رو معرفی کردن که خیلی خنده‌دار بود. نکات مهمی هم درمورد ماهیت خود فحش داده شد که به صورت کلی باعث شده این اپیزود تو ذهنم بمونه که بخوام الان معرفیش کنم. اما بازم میگم هاگیرواگیر انتخاب بهترین اپیزود براش خیلی سخته ولی زمانی که می‌خواستم یکی رو انتخاب کنم، این اپیزود اول اومد تو ذهنم و گفتم همین رو معرفی کنم.

رادیو سانسور‎

تصورم اینه که خیلی از شما هم مثل من علاقمند پیگیری اخبار تکنولوژی و محصولات جدید هستین، ولی ممکنه وقت نکنین که هر روز جستارهای فلسفه روز اخبار رو بخونین. برای همین پادکست رو به صورت هفتگی تولید می‌کنم که شما با خیال راحت به زندگیتون برسین، و فقط دوشنبه‌ها با گوش دادن به تک‌چی، از اتفاق‌های مهم حوزه علم و تکنولوژی تو هفته قبل خبردار شین. کتاب جیبی پادکستی هست که جمعه ها منتشر میشود و من مهدی بهمنی برای شما خلاصه‌ی کتاب تعریف می‌کنم.

  • من پوریا فیروزنژاد هستم و تو این پادکست، از مرگ‌های مشکوک و تناقض‌های علمی گرفته تا گزارش‌ها و‌ اتفاقات عجیب رو برای شما روایت می‌کنم.
  • درهر قسمت این پادکست یک داستان کوتاه از یک نویسنده ی معروف می خوانم و کمی در موردش حرف می زنم.
  • پادکست چنل‌بی نسبت به سایر پادکست‌های محبوب ایرانی قدیمی‌تر است.
یکی دیگر از پادکست‌های خوب فارسی رادیو دور دنیا است که از سیر تا پیاز سفر و گردشگری را برای شما شرح می‌دهد تا به‌سادگی گوش دادن به یک پادکست در تجربه‌های گردشگران حرفه‌ای، شریک شوید. این پادکست تمام اطلاعات اولیه که در سفر به یک منطقه خاص می‌تواند به شما کمک کند را در اختیارتان قرار می‌دهد. پادکست «پسران دیوانه» جست‌و‌جویی‌ست برای یافتن دریچه‌های نو در روی‌دادها. ما می‌خواهیم مخاطبان پادکست به جای وقت‌گذرانی، مجال اندیشیدن به حرف‌های‌مان را داشته باشند.

پادکست مشاوره پزشکی ام دی با عرفان شیخ بهایی‎