خرید چای لاهیجان قیمت چای بهاره 1401 ایرانی و خرید اینترنتی | OkChay

بسیاری از دمنوش های گیاهی حاوی انواع مختلفی از میوه ها، گیاهان، ادویه جات و گل هایی هستند که برخی از افراد به آن حساسیت دارند. اگر آلرژی دارید، همیشه قبل از مصرف چای گیاهی جدید، مواد موجود در بسته ها را مطالعه کنید. در صورتی که قصد خرید چای سیاه لاهیجان را دارید، باید توجه داشته باشید که به طور کلی قیمت چای سیاه شمال با توجه به نوع و کیفیت آن برآورد می‌شود.

بهبود سلامت دستگاه گوارش

پلی فنولها، آنتی اکسیدان هایی هستند که برای جلوگیری از انواع سرطان مناسب هستند. تحقیقات نشان می‌دهد که مصرف روزانه چای سیاه در زنان باعث جلوگیری از ابتلا به سرطان تخمدان می‌شود. یکی از خواص چای سیاه ادرار آوری آن است بنابراین نوشیدن این چای به دفع سموم کمک می‌کند البته فراموش نکنید که اگر اضافه وزن دارید بهتر است چای را بدون قند و مواد شیرین کننده استفاده کنید. چای سیاه ارگانیک، عاری از کودهای شیمیایی، آفت کش ها و سایر موارد شیمیایی می باشد. استفاده از آفت کش های مصنوعی در تولید محصولات، خطرات زیادی برای سلامت افراد به همراه دارد. نقص های مادرزادی، آسیب به سیستم عصبی، اختلال هورمون و غدد، اختلالات تنفسی، ناراحتی های پوستی و انواع سرطان ها از جمله خطرات آفت کش های مصنوعی برای سلامت انسان است.

سبد خرید

۳) رنگ چای ایرانی، یکی از بهترین راه‌ها برای این است که بتوان تشخیص داد، آیا یک چای ایرانی باکیفیت اصل می‌باشد یا خیر. یک چای ایرانی با کیفیت بالا دارای رنگ قرمز مایل به قهوه‌ای است. بنابراین اگر چای، کدر به نظر برسد، نشان دهنده این است که چای با کیفیتی نیست. چای هم مانند سایر محصولات دیگر از نظر کیفیت دارای درجه‌بندی می‌باشد. چای نورجعفری لاهیجان که جز محصولات درجه یک شمال به شمار می‌رود، دارای قیمتی مناسب بوده و در مقایسه با رقیبان خود، با توجه به کیفیت درجه یکی که دارد، قیمت قابل قبولی دارد.

بین انواع چای شمال، نوع ممتاز به میزان بیشتری نسبت به بقیه انواع چای تولید چای سیاه صادراتی چیست میشه. محصولات ممتاز حاصل برداشت بخش‌های بالایی و برگ‌های پایینی بوته این گیاه دم کردنی و خوشمزه هستن و از لحاظ رنگ و عطر و قیمت، نسبت به سرگل سطح پایین‌تری دارن. زمانی که در فصل بهار کل برگ های بوته چای رو می چینن و با هم مخلوط و خشک می کنن چای ممتاز بدست میاد. این چای عطر و طعم ملایمی داره و خیلی مزه گس نمیده و برای افرادی که طعم و عطر قوی دوست ندارن می تونه انتخاب مناسبی باشه. چون آب و هوا مناسب باعث میشه برگ های گیاه کیفیت و لطافت مناسبی داشته باشن.

  • خرید چای ایرانی به معنای در اختیار داشتن چای مرغوب با خواص بی نظیر است، بهبود سردرد و شادابی، رفع خستگی و کسالت بدن از جمله خواصی است که تنها با نوشیدن چای خالص ایرانی به آن دست پیدا می کنید.
  • همچنین گفته شده است که خطر ابتلا به سرطان تخم دان در زنانی که چای سیاه را به طور روزانه مصرف میکنند کمتر از زنانی است که از نوشیدن این گیاه صرف نظر میکنند.
  • روزانه می‌شنویم که افراد مختلف نظرهای مختلفی در مورد فواید یا مضرات چای را ارائه می‌دهند و شایعات زیادی در مورد خواص چای ایرانی و یا مضرات آن وجود دارد اما بهتر است توصیه های پزشکی در این مورد را دقیق‌تر بررسی کنیم.
  • چای قلم از نظر اندازه برگ‌ها درشت‌تر از سایر چای‌ها است، این چای معمولا از برگ‌های پایینی بوته چای به همراه ساقه یا همان بوته چای تهیه می‌شود.

خرید چای لاهیجان قیمت چای بهاره 1401 ایرانی و خرید اینترنتی | OkChay