حمل و نقل بین المللی شنل ارسال بار دریایی هوایی و زمینی | transemartlogistics

در عصر کنونی که زمان یکی از مهمترین فاکتور های تجارت در عرصه بین المللی محسوب می­شود استفاده از روش حمل و نقل هوایی بسیار تعیین کننده است. در دنیای امروز،صنعت حمل و نقل و تسهیم، نقش پر رنگی در تجارت بین المللی دارد. در این میان شرکت هایی موفق خواهند بود که روش صحیح و مقرون به صرفه ای را برای حمل بین المللی بار انتخاب کنند.

شرکت کاسپین حمل آسیا

چنانچه ارتباط این کشورها با خارج قطع شود، علیرغم تکنولوژی پیشرفته، موقعیت جهانی خود را از دست داده و چرخ غول آسای اقتصاد شکوفای آنان از گردش باز می ماند.

آخرین وضعیت ترانزیت در گفتگوی تلفنی رئیسی و پوتین

حمل و نقل بین المللی شنل ارسال بار دریایی هوایی و زمینی | transemartlogistics

حمل و نقل بین المللی برخلاف محموله های داخلی پیچیده است زیرا هر کشوری قوانین خاص خودش را دارد.برخی از کشورها سیاست های سختگیرانه تری دارند و واردات برخی محصولات را به کل ممنوع کرده اند. یک شرکت باربری بین المللی برای اینکه بار شما را صحیح و سالم و از راه قانونی جا به جا کند باید سیاست های خاص حمل و نقل را بخوبی بداند و از قوانین بدرستی پیروی کند تا بتواند کالای شما را در سریع ترین زمان و به بهترین نحو حمل کند. از آنجا که ایران با همسایگان خود ارتباطات تجاری زیادی داشته، بنابراین بخش قابل توجهی از صادرات کالا از طریق روش جاده‌ای صورت می‌گیرد.

برخی از مشتریان حمل و نقل بین المللی خلیج فارس

شرکت‌های فورواردر نیز زیر مجموعه‌ی شرکت‌های حمل و نقل transemartlogistics.com بین‌المللی هستند . تفاوت شرکت فورواردر با شرکت کریر این‌جاست که شرکت فورواردر می‌تواند از روش‌های مختلف حمل و نقل مانند زمینی، ریلی، دریایی و انواع روش‌های دیگر برای حمل کالا استفاده کند. سال‌ها تجربه در زمینه حمل و نقل بین‌المللیبار در سراسر دنیا (به ویژه چین و دبی) و کسب مجوزهای لازم جهتحمل بین المللی،شرکت بازرگانی سپاهان همراه را به عنوان یکی از معتبرترین مجموعه ‎های ارائه‌دهنده خدمات حمل بین المللی تبدیل کرده است. در این مقاله مشاهده کردیم که روش حمل و نقل با توجه به نوع کالا، مبدا و مقصد کالا و مقدار بودجه بازرگان برای حمل انتخاب می‌شود و هرکدام از شیوه‌های حمل برای نوع خاصی از کالا مناسب‌تر است. البته به یاد داشته باشید که قوانین کشورها برای هر شیوه حمل و نقل و میزان مالیات دریافتی آن‌ها بسیار تعیین کننده است.شرکت بازرگانی GTG در کنار سایر خدمات تجاری خود، خدمات حمل و نقل بین المللی را با قیمت مناسب، امنیت بالا و زمان قابل قبول به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

  • درحمل و نقل جاده ای ، نحوه ی بسته بندی و چیدمان از نکات مهم در محاسبه نرخ و انتخاب نوع سرویس می باشند که کارشناسان حمل و نقل تکرو حمل در این زمینه به شما راهنمایی های لازم را خواهند نمود .
  • این شرکت با بهره گیری از پرسنل و کادری مجرب با عضویت در شبکه جهانی فورواردری FWN افتخار دارد که سرویس های مناسب و با کیفیت حمل زمینی،دریایی،هوایی و همچنین حمل چند وجهی با پیشرفته ترین روش های حمل و نقل بین المللی در اختیار مشتریان گرامی بگذارد.
  • در این روش با استفاده از وسایلی نظیر هواپیماها شاهد انتقال محصولات گوناگون به این کشورها هستیم.
برخی کشتی‌ها مناسب بارگیری انواع کانتینرها است و برخی از آن‌ها مناسب حمل کالاهای فوق سنگین است. پس می‌توان بسته به نوع کالای خود از حمل و نقل دریایی به‌آسانی بهره جست. از آنجا که انبار فروشنده برای بارگیری کالا و انبار خریدار برای تحویل کالا معمولا با فرودگاه، ایستگاه راه آهن و یا بندر فاصله دارند، امکان استفاده از یک روش در حمل و نقل بین المللی وجود ندارد و باید از چند روش حمل و نقل استفاده شود. به دلیل اهمیت حمل و نقل بین المللی در تجارت بین الملل، آشنایی با روش‌های حمل و نقل، همچنین قوانین و اصطلاحات مربوط به آن از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. شرکت حمل و نقل بین المللی شنل یکی از شرکتهای هلدینگ حمل و نقل ارزش آفرینان فدک که بعنوان بزرگترین هلدینگ خصوصی ریلی در سطح کشور مطرح می باشد.