جستجوی کتاب‌های کمک درسی دوازدهم تاریخ کتابچی | ketabko

در مقطع دوازدهم انسانی، اهمیت یادگیری عمیق دروس بسیار بیشتر از سایر مقاطع است. دوازدهم آخرین مقطع دوران متوسطه است و در پایان سال دانش آموزان امتحانات نهایی و آزمون سراسری انسانی را در پیش دارند. به همین دلیل برخورداری از آمادگی کافی، برنامه ریزی دقیق و یادگیری اصولی دروس در طول سال اهمیت زیادی برای دانش آموزان این مقطع دارد. خصوصا دانش آموزانی که داوطلب رسیدن به صندلی های دانشگاه های برتر کشور در دو رشته روانشناسی و حقوق هستند باید تلاش خود را در سال دوازدهم دو چندان کنند. مهمترین ابزار برای رسیدن به این آمادگی، کتاب‌ کمک آموزشی دوازدهم انسانی است. شما می‌توانید این کتب را از بانک کتاب مارکا، مرجع خرید اینترنتی کتاب درسی و کمک‌درسی، تهیه فرمایید.

جستجوی کتاب‌های کمک درسی دوازدهم تاریخ کتابچی | ketabko به عنوان مثال عموم تست های موجود در کتاب در سطح متوسط و کنکور می باشد اما در پایان هر فصل تست هایی با نام« تیپ Z »ارائه شده که از سطح کتاب درسی و کنکور بالاتر و پیشرفته تر است. فروشگاه اینترنتی کتاب کتابانه (خانه کتاب اسلامشهر) به عنوان توزیع کننده کتاب و محصولات فرهنگی تلاش دارد فاصله میان ناشرین و مصرف کنندگان را کمتر کند و امکان دسترسی به طیف گسترده‌ای از محصولات در هر مکان و زمان بدهد. کتابانه فرصت خرید کتاب را به صورت اینترنتی و غیرحضوری فراهم کرده است. دوستداران کتاب و کتابخوانی، می‌توانند آثار مورد نظر خود را از فروشگاه اینترنتی کتابانه با تخفیف خرید کنند.

ما نیز با توجه به این موضوع بهترین منابع کنکور رشته انسانی 1401 در درس دین و زندگی را معرفی کرده ایم. کتاب دین و زندگی جامع کنکور خیلی سبز کتاب بسیار خوبی برای درس دین و زندگی است و بهترین کتاب دین و زندگی سال دوازدهم است. لیست قیمت کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی در وب‌سایت کتابانه کاملا قابل مشاهده است. بهتر است بدانید که در سال کنکور و سال‌های پیش از آن لازم است کتاب‌های متعددی تهیه شوند؛ بنابراین فرصت استفاده از تخفیف‌های فوق‌العاده کتابانه می‌تواند تجربه خرید مقرون به صرفه‌ای را برای‌تان به ارمغان بیاورد. خرید آنلاین کتاب های دوازدهم انسانی با تخفیف نباید صرفا به کتاب‌های تستی و کنکوری محدود شود.

ریاضی جامع خیلی سبز تجربی جلد 1 (سوال+درسنامه) کنکور 1402

شاید دیگر زمان آن گذشته باشد که زمان یک روز کاری خود را هدر دهیم و به دل شهر بزنید تا شاید کتابی که دنبالش هستید را پیدا کنید. گرچه به خواسته خود رسیدید و چیزی که دنبالش بودید را پیدا کردید اما متاسفانه یک روز خود را از دست دادید، آن هم برای چیزی که می توانستید در عرض چند دقیقه از فروشگاه پایتخت کتاب تهیه کنید. سوالات کتاب شامل پرسش های چهارگزینه ای می شود که در انتهای هر درس مطرح شده است. سپس سوالات تالیفی و استاندارد سازمان سنجش را به صورت دقیق و سطح بندی آورده است. ساختار کتاب دارای درسنامه است اما نه درسنامه‌ای که در ابتدای هر درس از این کتاب عنوان شده باشد.

کتاب ماجرای من و درسام جغرافیا دوازدهم انسانی خیلی سبز

سامانه آنلاین خرید کتاب درسی و کمک درسی مارکا کتاب، با مجموعه‌ای کامل از کتاب‌های درسی، کمک‌درسی و دانشگاهی، یکی از بهترین مراجع تهیه محصولات فرهنگی به‌صورت اینترنتی است. با خرید از مارکا در هر مقطع از سال تحصیلی، کتاب موردنظر خود را با سرویس رایگان درب منزل دریافت کنید. پیشنهاد ما، کتاب جامعه شناسی خیلی سبز و کتاب جامعه شناسی گاج نقره ای که بهترین منبع علوم اجتماعی کنکور هستند، است. این دو کتاب هر دو درسنامه کاملی دارند و همه مطالب را به صورت ترکیبی بیان کرده اند. به همین دلیل است که این دو کتاب جزو منابع رتبه برترهای کنکور انسانی در درس علوم اجتماعی هستند. تست های این کتاب به همراه مطالعه درسنامه آن می تواند یک نتیجه خوب برای شما رقم بزند.

  • به هرحال صحبت از به خاک نشاندن غولی است که هرکسی نمی‌تواند حریفش شود!
  • تعدادی از رشته های انسانی شامل علوم قضایی، حقوق، فلسفه، آموزش علوم اجتماعی، امنیت اطلاعات، اقتصاد، حسابداری و..
  • طرح آموزشی کارتونی برای یادآوری بهتر دانش آموزان جهت آموزش در این کتاب قرار داده شده است.
  • فروشگاه اینترنتی یاران مارکت مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب و لوازم کادوئی در کتاب کمک درسی دوازدهم انسانی ایران است.
  • بسیاری از محصلین پایه دوازدهم انسانی، خود را برای پذیرش در رشته‌های حقوق و روانشناسی آماده می‌کنند.