تلویزیون شهری و تابلو روان قیمت تلویزیون شهری و داخل سالن | asilight

به همین دلیل نوع کامپوزیت به کار رفته در ساخت پایه و بدنه تلویزیون شهری، تلویزیون شهری اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد. بدیهی است که هرچه کیفیت کامپوزیت و متریال سازنده بهتر باشد، قیمت فروش تلویزیون شهری بیشتر خواهد بود. با توجه به دلایل بالا و بسیاری از موارد دیگر، فروش تلویزیون شهری و استفاده از آن نسبت به روش‌های سنتی تبلیغاتی امتیاز بزرگی است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید تلویزیون شهری با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. سازمان‌ها و موسسات می‌توانند از انواع تلویزیون شهری در جلسات خود استفاده کنند.

  • به صورت کلی اگر تصمیم دارید برای داخل سالن از تلویزیون شهری استفاده کنید در ابتد اندازه و کاربرد را مشخص کرده و با فردی متخصص مشورت کنید تا بتوانید بهترین گزینه را با قیمت مناسب تهیه نمایید.
  • منظور از دات پیچ فاصله بین دو پیکسل در ماژول است و هر چه فاصله کمتری داشته باشد کیفیت و رزولیشن بالاتر دارد.
  • استفاده از عناصر چشم‌گیر که بتواند تاثیر زیادی در مخاطب ایجاد نماید، مانند رنگ‌های جذاب، تصاویر با کیفیت بالا و انیمیشن‌های جذاب می‌تواند تبلیغات شما را جذاب‌تر نموده و تاثیر بهتری بر مخاطب هدف شما داشته بگذارد.
  • کیفیت تصاویر- هرچه کیفیت نمایشگر بالاتر باشد، قیمت تلویزیون شهری و ویدئو وال بیشتر خواهد بود.
سلام.از تبلیغات قدیمی و سنتی می‌توان به تبلیغات محیطی اشاره کرد که به دلیل عمومی بودن آن تاثیر بسیاری در برقراری ارتباط با مخاطب دارد. هر کدام از این ماژول‌ها باید با استفاده از برق به کار خود ادامه دهند تا بتوانند تصویر مورد نظر را به شما نمایش دهند. معمولا یک منبع تغذیه برای این کار کافی نبوده و باید از چندین مورد در کنار هم استفاده شود.

طبیعتا کیفیت مواد مصرفی، سایز، مجری پروژه و امکانات از جمله مواردی است که به صورت مستقیم روی افزایش قیمت انواع تلویزیون شهری اثر دارد. تا به حال نام تلویزیون شهری به گوشتان خورده است؟ حتما تبلیغاتی که در سطح شهر به صورت ویدئو نمایش داده می‌شوند توجه شما را نیز جلب کرده است. می‌دانید که این روزها هیج کسب و کاری بدون تبلیغات مناسب نمی‌تواند به چیزی که می‌خواهد دست پیدا کند. از آنجایی که ویدئو وال ها یا انواع تلویزیون تالار می توانند یک تصویر منسجم را نمایش دهند، راه اندازی مرکز امنیتی شخصی شما آسان تر خواهد بود.

مشخصات تلویزیون شهری

بنابراین هرچه دات پیچ کمتر باشد، وضوح صفحه نمایش بیشتر شده و قیمت فروش تلویزیون شهری افزایش می‌یابد. Dot Pitch گفته میشود که بر حسب میلی متر اندازه گیری میشود و میتواند فاصله مرکز تا مرکز دو پیکسل مجاور را نیز محاسبه کند. دات پیچ ها را با حرف P به همراه عددی که فاصله پیکسل(برحسب میلی میتر) را مشخص میکند نمایش میدهند. انتخاب نوع ماژول یا تلویزیون شهری به ارتفاعی که تابلو از سطح زمین نصب خواهد شد بستگی دارد که این تراکم تلویزیون با فاصله از زمین رابطه عکس دارد. یعنی هرچه ارتفاع تابلواز زمین کمتر باشد تلویزیون‌های با تراکم بیشتر، مناسب تر است که واضحتر دیده شود و هرچه فاصله از زمین بیشتر باشد، می توانیم از تلویزیون شهری با تراکم کمتری استفاده کنیم که وضوح زیادی لازم نیست. به طور معمول هرچقدر کیفیت تصاویر بیشتر باشد، قیمت تلویزیون شهری بالاتر خواهد بود.

تلویزیون شهری از نوع 2RGB

تلویزیون شهری و تابلو روان قیمت تلویزیون شهری و داخل سالن | asilight از لحاظ رنگ بندی به دسته های تک رنگ و سه رنگ و هفت رنگ و فول کالر تقسیم میشود. برای تعمیر نیز نحوه دسترسی فراهم شود تا تکنسین ها بتوانند در مواقع لازم قطعات یا برنامه ها را تعمیر یا به روز رسانی نمایند. شما می توانید برای خرید تلویزیون شهری و یا اطلاع از قیمت و اجاره تلویزیون تبلیغات شهری بهلایت هوم مراجعه کرده و با کارشناسان ما مشاوره نمایید. تلویزیون شهرییا نمایشگر شهری نوعی از بیلبوردهای تبلیغاتی است، که از قرارگیری کابینت‌هایی به ابعاد حدودا یک متر در یک متر تشکیل می‌شود. هدف از تولید این محصول، نمایش تبلیغات ویدئویی با کیفیت بالا، در محیط شهری و خیابان‌های پر رفت و آمد، میادین، بوستان‌ها، مراکز خرید و پاساژها است. تلویزیون شهری در دنیای پیشرفته امروزی، یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغاتی در حال گسترش، با قالبی زیبا و مدرن است .

تلویزیون شهری فضای داخل p5