اخذ نمایندگی اتاق فرار اینفینیتی اسکیپ روم | allescape

در پرتال مای اسکیپ، همواره سعی کردیم که بهترین اتاق فرار ها را به پلیرهای عزیز پیشنهاد دهیم و معیار پیشنهاد اسکیپ روم به پلیر های عزیز، بر اساس تعداد تجربه و سلیقه پلیرهایی است که با ما تماس میگیرند. در حالت کلی می توان گفت، هر چه سناریوهای اجرا شده در مجموعه مورد نظر بیشتر باشد و دانش بالایی در پشت آنها پنهان باشد، بدون شک راه اندازی اتاق فرار منجر به کسب درآمد بیشتری خواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم انجام این کار را تنها به تیم های متخصص و حرفه ای با رزرومه قوی بسپارید.

اخذ نمایندگی اتاق فرار اینفینیتی اسکیپ روم | allescape

مکان باشگاه می بایست دارای ورودی مستقل از داخل خیابان به باشگاه داشته باشد. ذخیره نام، ایمیل و سایت توسط مرورگر برای ارسال دیدگاه در زمانی دیگر. اطلاعات تکمیلی برای شرکت در دوره های آموزشی جهت کسب مدرک درجه ۳ مربیگری از طریق لینک می­ توان به دست آورد. طبیعتا لازمه هر شغل و کسب و کاری داشتن علم آکادمیک و آگاهی و تسلط بر روی مباحث و فنون مرتبط با آن حرفه است.

مجموعه اتاق ‌فرارهای اسکیپ‌می با هم‌فکری و همکاری جمعی از فارغ‌التحصیلان مدرسه علامه حلی تهران از تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ آغاز به کار کرد. یکی از اولین اتاق فرارهای ایران نیز متعلق به این مجموعه است؛ اتاقی به نام فرار از زندان که در تاریخ دوم خرداد ۱۳۹۷ تاسیس شد. مجموعه اتاق فرار اسکیپ می در حال حاضر سه شعبه در مجتمع تجاری کورش، مجتمع مارینا مال چالوس و شهرک توریستی نمک‌آبرود با هفت بازی متفاوت و جذاب دارد. مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان 1394 با هدف طراحی و اجرای بازی‌های فکری معمایی و اتاق فرار در قالب یک تیم دو نفره شکل گرفت.

با بهترین اتاق فرارهای تهران آشنا شوید:

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو اتاق‌های فرار مجموعه اسکیپ روم با تلفن‌های زیر تماس بگیرید. اعضای مجموعه با هدف طراحی بازی‌های فکری فعالیت خود را آغاز کردند. لوگو مجموعه تهران اسکیپ هم از همین سیاست الگو می‌گیرد و بیانگر مسائلی مربوط به تلاش برای فرار است. یک بازی جذاب و فان که معما‌هایش با تمامی معماهای دیگر از نظر جنس متفاوت است و سناریو بسیار جذابی و متفاوتی نیز دارد. این اتاق فرار هم مانند اتاق فرار سرقت از بانک دو مکان مجزا برگزار می‌شود و هیچ تفاوتی از نظر سناریو، طراحی، قیمت و… باهم ندارند.

اتاق فرار ارتش اجنه

در صورتی که به این سرگرمی علاقه مند و به راه اندازی اتاق فرار فکر می کنید می توانید به مجله اتاق فرار مراجعه کنید و در آنجا با این سرگرمی بیشتر آشنا شوید و از اخرین اخبار و اطلاعات اتاق فرار مطلع شوید و اگر نیازمند راهنمایی بودید می توانید با آنها در تماس باشد. خیر، در صورتی که صرفا به ترس به عنوان تنها هدفِ لذت بردن از بازی نگاه می‌کنید این بازی مناسبِ شما نیست. در بازیهای اتاق فرار و به خصوص بازی طاعون، معماها و روند معمایی بازی مهم‌ترین رکن بازیست که در بعضی بازی‌ها مثل بازی طاعون با فضای ترسناک و دلهره آور بهترین سایت اسکیپ روم همراه میشه. اگر 14 الی 18 ساله هستید، میتونید با دانلود فرم رضایت‌نامه و امضا توسط پدر یا مادر به همراه کپی کارت ملی پدر یا مادر در بازی شرکت کنید.

  • تقریبا اغلب مردم جهان با داستان‌ها و ماجراهای شرلوک هولمز آشنا هستند و سبک سناریوی این اتاق فرار هم به همین شکل است.
  • حتی نمونه هایی از شرکت های خصوصی داریم که برای تعامل پرسنلشان به بازی روی می آورند و در زمینه آموزش از این اتفاق کمک می گیرند.
  • درجه سختی این بازی بالا است و شما در ابتدا روی یک صندلی خواهید نشست؛ آن هم در حالی که پاها، دست‌ها، کمر، گردن و حتی چشم شما بسته خواهد شد.
  • اتاق فرارهای آنلاین زمان محدود و مشخص ندارند و شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید بازی کنید.