آموزش کامل ثبت نام و احراز هویت در صرافی کوکوین در عرض چند دقیقه فارس بلاکچین

آموزش کامل ثبت نام و احراز هویت در صرافی کوکوین در عرض چند دقیقه فارس بلاکچین

برای واریز موفقیت‌آمیز توکن‌ها، باید شبکه مدنظرتان را برای انتقال انتخاب کنید. در ادامه، برایواریز وجه به حساب خود، روی گزینه Deposit در منوی بالا سمت راست کلیک کنید. در این صرافی قابلیت‌های معاملاتی مختلف مانند فیوچرز، اسپات و مارجین، در اختیار کاربران است.

سوالات متداول درباره کوکوین

در هر دو روش باید شرایط استفاده از صرافی را مطالعه و با قوانین و مقررات موافقت کنید که در انتهای صفحه و بالاتر از Sign Up قرار دارد. برای موافقت باید مربع را علامت بزنید و سپس روی Sign Up کلیک کنید. اگر ثبت‌نام با شماره تلفن همراه را انتخاب کنید باید به ترتیب شماره تماس، کد تأیید، رمز ورود و کد رفرال را وارد کنید. هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با صرافی کوکوین ثبت نام وب سایت خود باشید. کد رفرال اختیاری است و در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد. دقت داشته باشید که این صرافی چیزی درباره استفاده کاربران ایرانی نگفته است به همین دلیل پیش از اینکه درباره ثبت‌نام توضیح دهیم لازم است به چند نکته دقت کنید. در حال حاضر بیش از ۱۰ میلیون نفر در سراسر جهان از این صرافی استفاده می‌کنند به همین دلیل نقدینگی آن وضعیت مطلوبی دارد.

کد کشور ایران، در لیست کدهای تلفن این صرافی، برای ثبت نام وجود ندارد و ایرانیان فقط می توانند از طریق ایمیل ثبت نام کنند. امکان دارد در اتصال با VPN به خاطر شرایطی IP ایرانی مشخص شود و صرافی کوکوین متوجه ایرانی بودن کاربر گردد. سیاستی که صرافی بایننس در این موارد دارد این است که اگر مشخص شود کاربری ایرانی است حساب او را مسدود می کند ولی اجازه برداشت سپرده گذاری شخص را به او می دهد. اولین مرحله در مشارکت با صرافی کوکوین، ثبت نام در کوکوین است. این کار را می‌توانید به دو شیوه مختلف انجام دهید یعنی هم معامله کنید و هم در صورت تمایل به سرمایه گذاری خرید انجام داده و رمز ارز خریداری شده را در کیف پول خود نگهداری کنید. در این مقاله به شما آموزش دادیم که چگونه در صرافی معتبر و محبوب کوکوین ایجاد حساب کاربری کنید.

ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل | لینک دانلود کوکوین

پس از این که ارزهای دیجیتال مورد نظرتان را به حساب تجاری خود در صرافی کوکوین منتقل کردید، نوبت آن است که برای یک تجارت پُر و پیمان آماده شوید. برای برداشت رمزارز از کوکوین به هر منظوری، چه آموزش انتقال ارز از صرافی کوکوین به کیف پول و یا آموزش فروش ارز با کوکوین به سایر صرافی‌ها، کافیست قدم‌های زیر را دنبال کنید. پس از اینکه تمامی موارد بالا را انجام دادید، در کادر اول ارز انتخاب شده شما نمایش داده می‌شود و در فیلد دوم آدرسی که به آن واریز می‌شود. در بخش دیگر، شما می‌بایست شبکه‌ای را که قصد انتقال دارایی خود را دارید، انتخاب کنید. سپس یک آدرسی نمایش داده می‌شود که با کپی کردن این آدرس، می‌توانید در کیف پول خود، قرار دهید و ارز خود را به صرافی انتقال دهید.

در صرافی کوکوین 12 سطح برای کارمزد معاملات مشخص شده‌است که هرکدام از آن‌ها براساس میزان توکن‌های KCS (توکن‌ صرافی کوکوین) و حجم معاملاتی ماهانه کاربر، طبقه‌بندی می‌شوند. پس از ورود به حساب اصلی، لیستی از ارزها و توکن‌های مختلفی که امکان برداشت و واریز آن‌ها برای شما وجود دارد را مشاهده می‌کنید و می‌توانید هرکدام را انتخاب کرده و واریز خود را انجام دهید. دلیل اول این است که ثبت نام در صرافی کوکوین در سطح اولیه، نیازی به احراز هویت و انجام فرآیند KYC ندارد و امکاناتی که در این سطح در اختیار معامله‌گران می‌گذارد، برای بسیار از افراد مناسب است.

در قسمت ابزارهای مشتقه در صرافی کوکوین، گزینه‌ای برای رقابت در قراردادهای آتی وجود دارد. مثلا فرض کنید می‌خواهید میزان تتر در شبکه ترون را به حساب معاملات نقدی خود در صرافی کوکوین واریز کنید. لازم به‌ذکر است که شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را از هرکدام از این حساب‌ها به حساب دیگر منتقل کنید و یا به‌هرکدام از آن‌ها وجوهی را واریز یا برداشت کنید.